Evka 3 Ev Temizliği ile İstediğiniz Temizliğe Kavuşun

Evka 3 Ev Temizliği, başta ev temizliği olmak üzere ofis temizliği, hastane temizliği ve dış cephe cam temizliği alanlarında temizlik hizmeti arayanlara gerekli desteği eksiksiz sunan bir firmadır. Deneyimli, adlı sicil kaydı kontrol edilmiş, düzenli eğitimlerden geçen referanslı temizlik profesyonelleri, firmamız çatısı altında evlere hizmet sunuyor. Temizlik konusunda deneyimli ve işinde uzman bir firma olarak talep doğrultusunda müşterilerin evleri ve işyerleri ile bir araya geliyoruz.

Evka 3 ve İzmr çevresinde hizmet veren Evka 3 Ev Temizliği firmamızın geleneksel temizlik hizmetlerinden farkı ise yarattığı değerde saklıdır.  Müşteri tarafında, temizlikçi çalıştıranlar özellikle son iki senedir yeni yasal düzenlemeler sebebi ile zorlu bir sürecin parçası olmuştur. Ev hizmetlerinde 10 gün ve daha fazla süreyle temizlik profesyoneli çalıştıranlar aylık sigorta maliyeti ile karşı karşıya kalıyorlar. karşıyaka temizlik şirketi, bu süreci temizlik profesyoneli olan tecrübeli çalışanlarımız ile sorunsuz, ek maliyetsiz, kişiye özel ve müşteriye uygun bir hizmete dönüştürmektedir. Bu sayede, evlerde veya iş yerlerinde sunulan temizlik hizmeti sırasında, müşterilerin orada olma zorunlulukları da ortadan kalkıyor.

Evka 3 Ev Temizliği Evinizin Yüzünü Değiştiriyor

 

ev temizliği izmir, evka 3 ev temizliği, evka 3 temizlik şirketleri, izmir ev temizliği fiyatları, izmir temizlik, temizlik hizmeti izmir, temizlik şirketi izmir, temizlik şirketi izmir evka 3, temizlik şirketleri izmir

Evka 3 Ev Temizliği, süreci temizlik profesyoneli olan tecrübeli çalışanlarımız ile sorunsuz, ek maliyetsiz, kişiye özel ve müşteriye uygun bir hizmete dönüştürmektedir.

Evka 3 Ev Temizliği fiyatlandırma konusunda da kurulduğu günden bu yana müşterilere en dürüst şekilde yaklaşmaktadır. Dönemsel olarak değişiklik gösteren veya bulunduğu bölgeye göre farklılık gösteren fiyat sistemi yerine, müşterilere belirli temizlik bedeli fiyatları sunmaktadır.  Firmamız, temizlik hizmeti sunan diğer platformların aksine temizliği belirli bir saat ile sınırlandırmamaktadır. Evlerin büyüklüğüne göre önceden belirlenmiş fiyatlar üzerinden hizmet alan Evka 3 Ev Temizliği müşterileri bu sayede hem bütçe hem de zamandan tasarruf edebilmektedir.

Kurulduğu günden bu yana birçok müşteriye hizmet veren Evka 3 Ev Temizliği, performansındaki artış sayesinde ile büyümeye devam etmektedir. Ev temizliği hizmeti verdiğimiz tüm müşterilerden olumlu geri dönüşleri dikkate aldığımızda Evka 3 Ev Temizliği firmamızın müşteri memnuniyeti de oldukça yüksektir. Evka 3’te adını duyuran firmamız İzmir ve çevresinden gelen talepleri de değerlendirerek temizlik hizmetlerini vermeye devam etmektedir. Sizler de ev temizliği konusunda güvenilir bir firma arayışındaysanız bizimle görüşmeden karar vermenizi istemeyiz.

 

Telefon
Konum