Evka 6 Ev Temizliği ile Arayışınız Sona Erecek

Ev temizliği şirketi arayışında mısınız?  Evka 6 başta olmak üzere İzmir’in tüm semtlerine haftanın 7 günü ev temizliği hizmetleri sunuyoruz. Evka 6 Temizliği tarafından sunulan bütün ev temizlik hizmetlerinde müşteri memnuniyeti ve karşılıklı güven esastır. Müşterilerimizin ev temizliği başta olmak üzere, hastane, okul temizliği dış cephe temizliği, havuz temizliği, başta olmak üzere tüm hizmetlerimizde maksimum kalite beklendiğinin bilincindeyiz.  Bundan dolayı, tecrübeli personelimizin yanında, sektörümüzün trend ekipmanlarını kullanmaktayız.

Modern ekipman, tecrübeli personelle bütün temizlik işlerinizde hizmetinizdeyiz. Evka 6 Ev Temizliği olarak, sadece temizlik hizmetleri verdiğimizi düşünmüyoruz, aynı zamanda müşterilerimizin yaşam kalitelerini arttırdığımızda inanıyoruz. Bunun bilinçle çalıştığımız için Evka 6 ve İzmir’in bütün ilçelerine yayılan pek çok aile ve kurumsal firma ile çalıştık ve çalışmaya da devam ediyoruz.

Evka 6 Ev Temizliği Sektöründe Yıllardır Hizmet Sunmaktadır

ev temizliği izmir, izmir ev temizliği fiyatları, izmir temizlik, evka 6 ev temizliği, evka 6 temizlik şirketleri, temizlik hizmeti izmir, temizlik şirketi izmir, temizlik şirketi izmir evka 6, temizlik şirketleri izmir

Evka 6 Ev Temizliği olarak, sadece temizlik hizmetleri verdiğimizi düşünmüyoruz, aynı zamanda müşterilerimizin yaşam kalitelerini arttırdığımızda inanıyoruz.

Pasifiktemizlik şirketler arasında uzun yıllardır hizmet vermekte olan Evka 6 Ev Temizliği uzun yıllara dayanan tecrübelerimiz ev temizliği hizmetinin müşterilerimizin yaşam kaliteleri arttırırken, firmamızın da itibarına katkıda bulunduğunu biliyoruz. Sizin talepleriniz doğrultusunda ev temizliği için bir ekip gönderebiliyoruz. Temizlik personelini anlaşmaya göre malzemeli veya malzemesiz isteğinize göre gönderiyoruz. Bununla birlikte müşterilerimizin evlerinin ilk gün içine girdiğiniz gibi temiz olmasını istediğinizi de biliyoruz. İşimizi tutkuyla yaptığımız ve müşterilerimizin yaşam kalitesine, sağlığına katkıda bulunmak istediğimiz için düşünmeden bizi tercih etmeniz gerektiğini gururla söyleyebiliriz. Çünkü biz tutkuyla yaptığımız temizlik işinde Evka 6 Ev Temizliği olarak sürekli çıtayı yüksekte tutmak adına ve hep zirvede kalmak adına, sektörümüzü takip eder ve zamanın gelişmelerine göre firma ve hizmetlerimizi güncelleriz. Bununla birlikte gerek ev temizliği gerekse diğer temizlik hizmetlerinde, fiyatları minimumda tutmaya çalışırız.

Ev temizliği hizmeti için Evka 6 Ev Temizliği firmamızla iletişime geçip gerekli anlaşma sağlandıktan sonra işin hacmine göre 2-3 bayan veya daha fazla ekip ev temizliği için sevk edilir. Ev temizliği hizmetinde ekip sayısı işin büyüklüğüne göre değişebilir. Ev temizliği için görev dağılımı yapılır. İletişim numaralarımızdan bize ulaşabilir, temizlik hizmetleri, fiyatları ve diğer bütün konularda bilgi alabilirsiniz.

 

Telefon
Konum