Kurumsal

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için biz varız.

Yüksek standartlarda hizmet üreten bir temizlik şirketi olarak, İzmir ve çevresinde, ev, ofis ve işyeri temizliği faaliyetlerimize 2006 yılında başlamış bulunmaktayız. İzmir ve çevresinde hijyen teknolojisini kullanarak, müşterilerine sistemli şekilde temizlik hizmeti veren ilk işletmelerden birisi olma özelliğini taşımaktayız.

Vsiyonumuz

Bilgili, Araştırmacı Ve Sorumluluğunun Farkındayız

İnsan ve evcil hayvanların sağlığını tehdit eden mikroorganizmalar evrim geçirerek, her geçen gün, hızla değişmekte ve çoğalmaktadır. Bu yüzden temizlik sektöründe; konuya bilinçli yaklaşım ile sunulan hizmette kullanılan ürünlerdeki sorumluluğun farkında olmak çok büyük önem taşımaktadır. İzmir temizlik şirketi olarak hizmet sunduğumuz her alanda; insan ve canlı sağlığını tehdit edecek riskleri taşımayan ürünler kullanmaktayız. Hizmet üretirken, “İnsan ve Evcil Hayvanların Sağlığının Korunması” sorumluluğunu taşımaktayız.

Hizmet Anlayışımız

Günlük yaşam alanlarımızda önceleri temizlik kavramı yeterli gelmekte iken, değişen ve gelişen riskler sonucu günümüzde temizlik kavramı yeterli gelmemektedir. Önemli olan sağlığa zarar vermeyecek ürünler ile hijyeni sağlamaktır. Temizlik amaçlı kullanılan bazı maddelerin canlı sağlığı açısından zararlı kimyasallar içerebildiği, son yıllarda fark edilmeye başlanmıştır. Çalışmalarımızda, kirli alanların temizliği kadar, mikropların yeniden çoğalmasını engelleyici uygulamalara önem vermekteyiz.

İstikrarlı Ve Müşteri Dostu

İzmir ve civarında sunduğumuz hizmetlerde, müşteri memnuniyetini ve uzun ömürlü bir birlikteliği hedef almaktayız. Temizlik hizmetleri için bizi tercih eden bireysel ve kurumsal müşterilerimizin pişmanlık duymaması için, gerek araç ve ekipman, gerek elemanlarımızın mesleki yeterliliği açısından sürekli gelişim içerisindeyiz. Faaliyetlerimize başladığımız tarihten bu yana, İzmir ve özellikle Ege Bölgesinde tercih edilen bir temizlik firması olmak ve müşterilerimizin memnuniyeti bizim haklı gururumuzdur.

Daha Konforlu Bir Yaşam İçin Temizlik İhtiyaçlarınıza Etkili ve Kalıcı Çözümler Sunuyoruz

  • Ev temizliği konusunda yaşadığımız acı tecrübelerden sonra genel temizliği bir kenara bırakın, profesyonel ekibiyle beraber evin içerisinde bulunan aklımıza gelmeyecek yerleri bile çok güzel temizlediler. Çok teşekkür ederiz.
    Meryem Balcıoğlu
  • Kaç yıldır evimi güvenerek emamet ediyorum. Her temizliğin üstesinden gelen fazlasıyla profesyonel bir temizlik şirketi, emin olun. Çocuklarımın kirlettiği ve çıkmaz dediğim lekeleri bile çıkarttılar. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Emeği geçen tüm ekibe teşekkürlerimi iletiyorum.
    Sevda Kapucu
  • Müşteri memnuniyetini bir temizlik şirketi nezdinde bu kadar gösteren bir yer ile daha önce çalışmamıştık. Saygılı ve güler yüzlü ekipleriyle çok iyi bir hizmet aldığımızı söyleyebilirim. Profesyonellikten ödün vermeden işlerini layıkıyla yaptıkları için ayrıca teşekkür ediyoruz.
    Olcay Üngör
Telefon
Konum