Bornova Ofis Temizliği

Bornova Ofis Temizliği Nasıl Yapılır?

Çalışanların ikinci evi sayılan ofis ve bürolar, en az evler kadar temizlik gerektiren mekânlardır. Günün büyük bölümünün geçtiği yerler olarak işverenlerin temizlik konusuna gereğinden fazla önem vermeleri, çalışanların motivasyonu ve daha sağlıklı ortamlar için oldukça gereklidir. Bornova ofis temizliği olarak, Bornova ve çevresinde yer alan iş yerlerinin temizliğini önemli bir sorumluluk haline getirmenin gururu ile kaliteli donanım ve güvenilir ekip arkadaşlarımız ile uzun yıllar önce çıktığımız bu sektörde memnuniyet çerçevesinde anılan bir firma olarak yolumuza devam etmekteyiz.

Temiz ve düzenli bir ofis, içinde çalışanların verimliliğini artırmaya kesinlikle yardımcı olur. Ofisinizi dağınık bırakmamak ve mümkün olduğunca temiz tutmak için elinizden geleni yapmaya çalışsanız da, bazen dağıtmak zorunda kalıyorsunuz ve hatta iş yoğunluğundan dağınık halde bırakmak zorunda kalıyorsunuz. Ofisinizi her zaman temiz ve düzenli tutmanız için yeterli zaman, enerji ve kaynak elde edemeyebilirsiniz.

Bornova Ofis Temizliği

Bornova Ofis Temizliği

Karşıyaka Temizlik Şirketi

İzmir Temizlik

Peki bunca yoğunlukta ofisinizin temizliğini ve düzenini nasıl sağlayacaksınız?

Öncelikle ilk yol kesinlikle her seferinde bir kez, ofisinizi temiz tutmak için biraz zaman ayırmaktır. Böylece temizlik için yapılacak işler yığılmaz ve temizlik için saatler harcamanız gerekmez. Ayrıca saydığımız faydalı temizlik aşamaları küçük ofisler için faydalıdır. Büyük ofisler için bir Bornova ofis temizliği şirketinden yardım almak sizin için daha avantajlı olacaktır. Pasifik Temizlik bugüne kadar verdiği ofis temizliği hizmetiyle birçok müşterisini memnun etmeyi başarmıştır.

Ofis temizliği için öncelikli yapmanız gereken diğer işlemler şöyledir:

  1. Adım: İstenmeyen kâğıtları ve dosyaları temizleyin. İstenmeyen tüm kâğıtları boşaltabileceğiniz büyük bir çöp tenekesi veya çöp kutusu bulun.
  1. Adım: Bir kâğıt avına çıkın ve ofisteki tüm kâğıt çöpleri toplayın.
  2. Adım: Dosyaları ve dolapları gözden geçirin ve gereksiz tüm evraklardan kurtulun. Masaları ve çekmeceleri temizleyin ve içinde depolanmış çöp olup olmadığını görün.
  3. Adım: Eski gazeteleri, dergileri, el ilanlarını, eski belgeleri toplayın ve geri dönüşüm için paketler halinde bağlayın.
  4. Adım: Notları, mesajları ve not defterlerinde saklanan diğer bilgileri kronolojik olarak bir not defterinde düzenleyin.
  5. Adım: Dosya ve belgelerin ait oldukları yerde saklandığından emin olun. Dosyaları uygun şekilde etiketleyin. Birçok ofis temizliği firması temizlediği ofisteki önemli kâğıtların kaybolmaması için hassas davranır. Pasifik Temizlik arzu ettiğiniz takdirde ofisinizi hiçbir önemli evrağınız kaybolmadan temizleyebilir.

Temiz masalar için neler yapılabilir?

Aşama 1: Bilgisayarları (bilgisayar ekranı dahil), mouse pad’i, klavyeyi, yazıcıları, fotokopi makinelerini, tarayıcıları ve tezgahları silmek için ev temizleyiciyle nemlendirilmiş nemli bir bez kullanın. Klavyedeki tuşlar ve diğer bu tür çatlaklar gibi erişilmesi zor yerlerin temizlenmesi için, ovalama alkolüne veya temizleyiciye batırılmış bir küçük bez kullanın.

Aşama 2: Ofis koltuklarını ve koltukların birleşim bölümlerini tozlardan arındırın. Dolapları temizleyin ve ofisin iç kısmını ev temizlik ürünleri kullanarak temizleyin.

Aşama 3: Telefon ahizelerini, kulaklığı ve fareyi temizlemek için antibakteriyel gargaralar veya dezenfektan kullanın.

Aşama 4: Sıcak suya batırılmış temiz bir bezle ovarak masanın üzerindeki kahve lekelerini veya soda halkalarını temizleyin.

Aşama 5: Birkaç dakika yumuşak ve temiz bir bezle hafifçe ovalayarak birkaç noktaya hafif temizleme alkolü uygulayarak tükenmez kalemin bıraktığı mürekkep lekelerini, işaretleyicileri veya fosforlu kalem lekelerini sert yüzeylerden veya masalar üzerinde silebilirsiniz.

Genel temizlik nasıl yapılabilir?

Aşama 1: Fotoğraf çerçevelerini ve kitap raflarını nemli bir bezle silin.

Aşama 2: Ofis alanını vakumlayın ve zeminini çamaşır suyuyla karıştırılmış bir zemin temizleyici ile yıkayın.

Aşama 3: Geri dönüştürülebilir malzemeyi mahallenin geri dönüşüm merkezine bağışlayıp geri kalan çöpü atmak için çöp kutusunu düzenleyin.

Bornova Ofis Temizleme

Bornova Ofis Temizleme

Büyük ofisler temizlik için zor alanlardır

Küçük ofislerde saydığımız aşamalar sizin için faydalı olabilir. Ancak büyük ofislerin temizliği sanıldığı kadar kolay değildir. Büyük alanlara sahip ofisler için profesyonel temizlik hizmeti almak daha avantajlıdır. Ofisinizin temizlenmesi için Bornova temizlik şirketi fiyatları arasında mutlaka iyi bir fiyatla hizmet almanız mümkün olacaktır. Ofis temizlik şirketleri ofisleri çalışma saatleri dışında da temizleyebilmektedir. Böylece çalışma programınızda hiçbir aksama yaşanmaz.

Bornova Ofis Temizleme Fiyatları

Önceliği müşteri memnuniyeti olan temizlik firmamız, ofis temizliği taleplerinizde beklentilerinizi karşılayacak düzeyde hizmet verebilmek için her geçen gün daha da gelişerek çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Ofislerinizde perdeden kapılara kadar detaylı bir temizlik gerektiğini düşünüyorsanız telefon numaralarımızdan bize ulaşarak hak ettiğiniz kaliteli temizliği oldukça ekonomik fiyatlara sahip olabilirsiniz. Maddi çıkarlarını bir kenara bırakmış öncelikle müşterilerinin aldığı hizmetten memnun kalmasını arzulayan bir firma olarak, ofis temizliği hizmetlerimizden Bornova halkının hepsinin yararlanması için fiyatlarımız oldukça ekonomiktir.

Ofis Temizliğinde Profesyonel Desteğin Adı: Pasifik Temizlik

Temiz ortamlarda yaşamak kadar çalışmak da temizliğin faydalarını bilen herkes için oldukça önemlidir. Daha temiz bir ortamda çalışmak için günlük ya da haftalık periyotlarla alacağınız temizlik hizmetlerimiz, çalışanların kendilerini daha iyi hissetmelerine yardımcı olacaktır.Alanında becerikli olan personelimiz, çalışmalarınızı aksatmadan kısa sürede etkili bir temizlik hizmeti vererek, ofisinizde A’dan Z’ye el değmemiş yer bırakmadan özenle temizlik yapmaktadırlar.

 

Bizi Takip Edin:

Karşıyaka/İzmir 0232 362 18 58

Yol Tarifi Alınız