İzmir Temizlik Kurumsal Firma

İzmir Temizlik Kurumsal Firma

İzmir Temizlik Kurumsal Firma Fark Yaratıyor

Yüksek standartlarda hizmet üreten bir temizlik şirketi olarak, İzmir ve çevresinde, ev, ofis ve işyeri temizliği faaliyetlerimize 2006 yılında başlamış bulunmaktayız. İzmir ve çevresinde hijyen teknolojisini kullanarak, müşterilerine sistemli şekilde temizlik hizmeti veren ilk işletmelerden birisi olma özelliğini taşımaktayız.

Vizyonumuz

Bilgili, Araştırmacı Ve Sorumluluğunun Farkındayız

İnsan ve evcil hayvanların sağlığını tehdit eden mikroorganizmalar evrim geçirerek, her geçen gün, hızla değişmekte ve çoğalmaktadır. Bu yüzden temizlik sektöründe; konuya bilinçli yaklaşım ile sunulan hizmette kullanılan ürünlerdeki sorumluluğun farkında olmak çok büyük önem taşımaktadır. İzmir temizlik şirketi olarak hizmet sunduğumuz her alanda; insan ve canlı sağlığını tehdit edecek riskleri taşımayan ürünler kullanmaktayız. Hizmet üretirken, “İnsan ve Evcil Hayvanların Sağlığının Korunması” sorumluluğunu taşımaktayız.

İzmir Temizlik Kurumsal Firma Hizmet Anlayışımız

İzmir Temizlik Kurumsal Firma

İzmir Temizlik Kurumsal Firma

İzmir Temizlik Kurumsal Firma, olmak öyle görüldüğü gibi kolay bir meziyet değildir. Siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmak için çok çalıştık bugün İzmir’de İzmir temizlik denildiği zaman akla gelen ilk 5 firma arasında olmak gurur verici. Hadi gelin Hizmet anlayışımız sizlere ne gibi kolaylıklar sağlıyor birlikte göz atalım.Günlük yaşam alanlarımızda önceleri temizlik kavramı yeterli gelmekte iken, değişen ve gelişen riskler sonucu günümüzde temizlik kavramı yeterli gelmemektedir. Önemli olan sağlığa zarar vermeyecek ürünler ile hijyeni sağlamaktır. Temizlik amaçlı kullanılan bazı maddelerin canlı sağlığı açısından zararlı kimyasallar içerebildiği, son yıllarda fark edilmeye başlanmıştır. Çalışmalarımızda, kirli alanların temizliği kadar, mikropların yeniden çoğalmasını engelleyici uygulamalara önem vermekteyiz.

 Kurumsal Firma İstikrarlı ve Müşteri Dostu

İzmir ve civarında sunduğumuz hizmetlerde, müşteri memnuniyetini ve uzun ömürlü bir birlikteliği hedef almaktayız. Temizlik hizmetleri için bizi tercih eden bireysel ve kurumsal müşterilerimizin pişmanlık duymaması için, gerek araç ve ekipman, gerek elemanlarımızın mesleki yeterliliği açısından sürekli gelişim içerisindeyiz. Faaliyetlerimize başladığımız tarihten bu yana, İzmir ve özellikle Ege Bölgesinde tercih edilen bir temizlik firması olmak ve müşterilerimizin memnuniyeti bizim haklı gururumuzdur.İzmir Temizlik Kurumsal Firma olarak tüm tecrübelerimiz ve uzun yıllardır verdiğimiz hizmet sayısı binleri aşmıştır. Ev temizliği şirketi denildiğinde ilk akla gelen firmamız olmaktadır çünkü hizmet kalitemiz müşterilerimizin diğer işlerinde yine bizi tercih İzmir’de en çok ev temizliği yapan firmalardan birisiyiz.

Ev, villa, ofis farketmeksizin 2 temizlik personeli gönderiyoruz. Söz verdiğimiz gün ve saatte gelerek temizlik işinizi sizin içinize sinecek şekilde yapıp anahtar teslim ediyoruz. İddaalıyız bizimle bir kere çalışan birdaha bizden vazgeçemiyor. Çünkü biz insanları kandırmadan karşımızdaki kişiye hakettiği değeri vererek işimizi yapıyoruz.

Evler, özellikle yoğun bir kıştan sonra çok fazla aşınma ve yıpranma geçirebilir. Çamaşırları, bulaşıkları yıkamak ve bir haftadan fazla süpürülmeyen odalar, düzenli bir evi korumak için uzun bir yol kat edebilir, ancak yılda bir kez, rutin temizlik sırasında ihmal edilebilecek alanlara dalmak ve ovalamak iyi bir fikirdir. Evinizi yaz , kış veya yıl boyunca nasıl derinlemesine temizleyeceğinize dair bizden kurumsal temizlik hizmeti alarak evlerinizi tertemiz yapalım. Bu işi yıllardır yapıyoruz ve tek işimiz temizlik , uygun fiyatlarımızdan yararlanmak için bizi aramayı unutmayın.

Sizde İzmir Temizlik Kurumsal Firma arıyorsanız , hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizi Takip Edin:

Karşıyaka/İzmir 0232 362 18 58