İletişim Formu

  Adınız (*zorunlu)

  Email Adresiniz (*zorunlu)

  Konu

  Mesajınız

  İletişim Bilgileri

  İzmir temizlik şirketi iletişim adresimiz. Daha Konforlu Bir Yaşam İçin Temizlik İhtiyaçlarınıza Etkili ve Kalıcı Çözümler Sunuyoruz.

  Çalışma Saatleri: 08:00 – 18:00

  Tel:     0 232 362 18 58
  GSM:  0 544 544 18 04

  info@pasifiktemizlik.com

  6440/sokak no32/Bostanlı.mahallesi Karşıyaka İzmir

  İzmir Temizlik Şirketi İletişim

  İzmir Temizlik Şirketi İletişim

  Neden Temizlik Hizmeti Alırken Pasisik Temizlik İle İletişime Geçmeliyim

  Temizlik hizmeti alırken neden bizi seçmelisiniz? Öncelikle temizlik hizmeti alacaksanız bunu kurumsal firmalardan yana kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Kurumsal firmalardan size gönderilen temizlik personelinin tüm sigorta vb. işlemleri yapılmıştır ve evinizdeki eşyalar kırılmalara karşı garanti kapsamına alınır.

  Evinizde sigortasız çalıştırdığınız personelin tespit edilmesi durumunda çok ciddi cezalarla karşı karşıya kalabileceğinizi unutmamanız gerekir. Bunun için böyle şanssızlıklar yaşamamak adına her zaman kurumsal firmaları tercih etmelisiniz. Pasifik İzmir temizlik bünyesinde çalışan tüm personellerimiz işlerinin uzmanı ve profesyonellerden oluşur.

  İzmir temizlik firmamız, Türkiye genelinde yapılan araştırmalarda işini en iyi yapan ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede sağlamayı başarabilen sayılı temizlik firmaları arasında yer almaktadır. Bu temizlik şirketleri ve müşteri yorumları internet ortamında araştırılmakta ve düzenlenen anketler sonucu ile belirlenmektedir. Ayrıca pasifiktemizlik.com adresinde bulunan müşteri yorumlarını da gözden geçirebilir, inceleyebilirsiniz.

  Hijyen hususlarına dikkat edilerek dip köşe yapılacak olan temizlik hizmeti sırasında evlerinizin dolu veya boş olması fark etmemektedir. Dolu evde çalışma olanağı biraz kısıtlı olduğundan sadece temizlik işlerinizin birkaç gün uzun sürmektedir. Eşyalı evlerde ve ofislerde yapılan temizlik çalışmalarında eşyalarınızın hiçbir zarar görmemesi için çeşitli önlemler alınmaktadır. Türkiye’de temizlik sektörünün nabzını tutan İzmir Temizlik Şirketi, bu bağlamda pek çok yeniliği temizlik sektörüne katmayı başarmıştır. Teknolojiden yararlanılarak üretilen özel eşya koruma gereçleri ile tüm eşyalar güvence altına alınmakta, toz gelmesi bile önlenmektedir.

  Ayrıca firmamızın geride bıraktığı 18 yıllık tecrübe en büyük referansımızdır.

  7/24 İzmir Pasifik Temizlik Şirketini arayabilir hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin:

  Karşıyaka/İzmir 0232 362 18 58