Hizmetler

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için varız.

Bostanlı Temizlik Şirketi

Bostanlı temizlik şirketi hizmetinde, müşterilerimizin memnuniyeti bizim için en önemli noktadır. Ev temizliğinde dikkat edilmesi gereken, kullanılan malzemelerin ne kadar güvenli olduğudur. Çalışma prensibimize göre, evinize uygun fiyat ve kalitede hizmet vermekteyiz.

Ev temizliği bitimini, sizden onay aldıktan sonra bırakıyoruz. Evinizin her noktasını özenle ve itinayla dikkatli bir şekilde temizliyoruz. Ev temizliği için bize hemen ulaşmanız ve temizlemek istediğiniz günü belirlemeniz yeter. Kullandığımız malzemeler ve ekipmanlar son derece kaliteli ve çevre dostudur. Ve tüm bu ekipmanlar uzman personellerimiz tarafından kullanılmaktadır.

(+544) 544-18-04

Karşıyaka Temizlik Şirketi

Boş ev, eşyalı ev, boş daire, inşaat sonrası, ev halı, yazlık ev, dubleks ev temizliği, villa temizliği ve ofis temizliği, dış cephe cam temizliği, hastane temizliği şeklinde olabilmektedir. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda evinizin metrajı üzerinden en ekonomik ev temizlik fiyatları ile ekstra hiçbir maliyet çıkarmadan anahtar teslimi ev temizlik işleriniz, ekiplerimizle aynı gün içerisinde teslim edilir.

(+544) 544-18-04

Çiğli Temizlik Şirketi

Çiğli temizlik şirketi kalifiye ev , ofis temizlik elemanları ile hizmet vermektedir. Temizlik bitimini, sizden onay aldıktan sonra bırakıyoruz. Kullanılan ekipmanlarımız son teknolojidir, çalıştığımız personellerimiz ise işinde uzman kişilerdir. Güvenle temizlenicek alanı işin gerektirdiği gibi çalışıp sonunda anahtar teslim iş yapmaktayız. Memnuniyetinizi veya memnun olmadığınız bir hususu  bizlere bildirdiğiniz taktirde gereğini yerine getirip siz müşterilerimizin memnun olmaları için elimizden gelen çabayı göstermekteyiz.

(+544) 544-18-04

Bornova Temizlik Şirketi

Bornova temizlik şirketi kalifiye ev , ofis temizlik elemanları ile hizmet vermektedir. Temizlik bitimini, sizden onay aldıktan sonra bırakıyoruz. Kullanılan ekipmanlarımız son teknolojidir, çalıştığımız personellerimiz ise işinde uzman kişilerdir.

Temizlik çalışmalarımızın çoğunda buhar makinası kullanılmaktadır, bunun sebebi buhar makinası aşırı ısı ile temizleme yapmaktadır.

Buhar makinaları çoğu yüzey ve alanda kullanılması mümkün bir alettir. Bakteri gibi zararlı etkenleri ortadan kaldırmada birebir bir cihazdır.

(+544) 544-18-04

Temizlik Şirketleri İzmir

Siz suya sabuna dokunmadan, biz sizi mikroplardan koruyalım.

Telefon
Konum