İzmir Ev Temizliği Size Dert Olmasın!

İzmir’de ev temizliği’nin önemini bilen ve bu konuda son derece hassas yaklaşan bir firmayız. Evlerimiz bizlerin ve sevdiklerimizin bir arada olduğu, ailemizle vaktimizi geçirdiğimiz alanlardır. Ev Temizlik hizmeti sunarken birçok faktör dikkate alınır. Çünkü evler çeşitli özelliklerde ve farklı ebatlarda olabilmektedir. Gerek müşterimizi mağdur etmemek gerekse doğru planlamayı yapmak adına vu bilgilerin alınması son derece önem arz eden konulardır. İzmir Ev temizliği ‘nde evin kaç metrekare olduğu evde tadilat veya tamirat yapılıp yapılmadığı evlere gönderilecek temizlik personel sayısının belirlenmesinde etkindir.

 

Evlerimiz daha çok kullanıldıkları için genelde çabuk kirlenir ve sürekli olarak temizlenmesi gerekir. Fakat bu temizlik yeterli değildir. Periyodik olarak profesyonel destek almamız gerekir. Özellikle evlerimizin temizliğinin göz ardı edilmesi veya aksatılması durumunda böcekler için uygun alan halini alır. Evlerimizde bakteriler ve hastalığa neden olacak diğer unsurlarla karşı karşıya kalırız. İzmir Temizlik Firması bünyesinde çalışan tüm personeller yaptıkları işler konusunda gerekli eğitimleri almış ve bu aşamada en iyi hizmeti sizlere sunmak için donatılmışlardır. Evlerinizde yer alan banyo, tuvalet, salon, oda, balkon gibi alanların temizliği, camların silinmesi, rafların ve dolap arkalarının temizliği ev temizlik hizmetleri kapsamındadır.

İzmir ev temizliği yapan şirketimiz profesyonel yetişmiş eleman ve son derece teknoloji cihazları ile çalışmaktadır. Müşterilerimize vermiş olduğumuz değer kadar istek ve önerilerine de oldukça değer vermektedir.

 

İzmir Ev Temizliği

İzmir Ev Temizliği

Neden Pasifik Ev Temizliğini Tercih Etmeliyim ?

Genel olarak herkesin merak ettiği soru: Neden pasifik İzmir ev temizliğini tercih etmeliyim? Hem şirket olarak hem de çalışan personellerimizle birlikte müşterilerimizin istek ve önerilerine oldukça önem vermekteyiz. Çalışırken hem işlerinde profesyonel yetişmiş elemanlarla hem de son derece teknoloji cihazlar eşliğinde temizleme işlemini yapmaktayız.

Elemanlarımızın işlerine odaklı çalışmakta ve sizlerin istekleri dahilinde hareket etmektedir. Bütün temizlik işlemleri bittikten sonra kontrol yapabilmekte ve isteğiniz doğrultusunda içinize sinmeyen alanı tekrar temizlemekte olan bir şirkete sahip olup sizleri memnun etme yönünde ilerlemekteyiz. Bütçenizi sarsmayacak sizlere uygun fiyatlarla işlerimizi memnuniyetle yapmaktayız.

İzmir Ev Temizlik Şirketi

İzmir Ev Temizlik Şirketi

İzmir Ev Temizlik Fiyatları ?

Özellikle kadınlar evlerinin temizliği konusunda oldukça hassas bir yapıya sahiptir. Şirketimizin personelleri ise işlerini titizlik ile yaparak temizlik konusunda hassas olan ve temizliği seven bireylerimizin yardımına koşmaktadır. Her bireyin bütçesine uyacak firmaya sahip olmamız sizlerin daha iyi hizmet almasına olana sağlamaktadır.

İzmir ev temizlik fiyatları firmamız olarak bütçelere uygun hazırlanmakta ve müşteri memnuniyeti göz önüne alınarak yapılmaktadır. Temizliğe göre bir liste çıkarılmakta, bütçeniz doğrultusunda sizlere hesap sunulmaktadır. Bu doğrultuda bütçenize uygun temiz ve ferah bir ortama kavuşmanız oldukça da mümkün olmaktadır.

Ev temizlik Personelleri Nasıldır ?

Müşteriler genel olarak işlerine odaklı ve yapmış oldukları işin ise güzel olmasını istemektedir. Özellikle temizlik konusunda hassas olan bireyler hem şirket hem de personel konusunda oldukça titiz davranmaktadır. İzmir ev temizlik ve personelleri olarak bizler müşterilerimize karşı her daim dinleyici ve istek, önerileri göz önüne alarak çalışmaktayız.

Personeller eğitim aşamasından geçmiş işlerini iyi yapan bireylerden meydana gelmektedir. Hizmet sırasında kullanılan araç ve gereçler ise teknoloji çağına  ayak uydurmakta ve siz müşterilerin isteği doğrultusunda işimizi yapmaktayız. İş sonrası ise kontrol ederek içinize sinmeyen kısımları tekrar yaptırma hakkına sahip olmaktasınızdır.

Personel Alımlarında Nelere Dikkat Etmekteyiz ?

İzmir de ev temizlik firmaları olarak işimize verdiğimiz önem doğrultusunda alım aşamasında personel açısından da oldukça titiz davranmaktayız. Sizlere hizmet verecek olan personellerimizi eğitimden geçirerek iş odaklı ve bilgi sahibi çerçevesinde hizmetinize sunmaktayız. Personellerimiz işlerini belirli sürelerde bitirmekte ve gerekirse siz müşterilerimizin istek, önerilerine göre hizmet vermektedir.

Müşteri memnuniyetine şirketimiz kadar personellerimiz de önem vermektedir. Kaba, çirkin ya da ahlak yönünden sorun yaşatmayacak son derece iş odaklı güvenilir personeller yetiştirmekteyiz. Şirketimiz gittikçe büyümekte ve müşteri memnuniyetleri ise her geçen artmaktadır. Personellerimiz teknoloji yönü araçlarla işlerini yapmaktadır.

İzmir Ev Temizliği Firmamız Ve Özellikleri Nelerdir?

İzmir ev temizlik firması genel olarak bireyler tarafından araştırılmakta ve titizlikle seçilmektedir. Biz Pasifik Temizli Firması olarak müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için yer almaktayız. Personellerimizin iyi eğitim almasını ve teknolojik araç gereçler ile iyi hizmet vermesine olanak sağlamaktayız.

Müşterilerimizin haklarını yememekte ve onların isteklerine önem vererek uygulamaktayız. Aklınızda kalan ve sormak istediğiniz tüm sorulara https://pasifiktemizlik.com adresimizden ulaşmanız mümkündür. İyi yetişmiş personellerimiz ile birlikte sizlere uygun fiyatlı hizmet vererek hem daha temiz bir ortamda bulunmanızı  sağlamakta hem de sizlere vermiş olduğumuz değer ile sizlerin memnuniyetine de ulaşmaktayız.

Son olarak Ofis Temizliği hakkında detaylı bilgi almak için ilgili sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. https://www.pasifiktemizlik.com/hizmetler/izmir-ofis-temizligi/

Bizi Takip Edin:

Karşıyaka/İzmir 0232 362 18 58