Bostanlı Ev Temizliği İle Tamamen İstediğiniz Gibi Temiz Bir Ev

Temizlik her ev için önemlidir. Çoğu kişinin haftadır bir ya da en kötü ihtimalle ayda bir evindeki temizliğe vakit ayırması gerekir. Pasifik temizliğin ev temizliğiniz ile ilgilenmesine izin vererek, haftada bir yapılacaklar listenizden önemli bir görevi daha silebilirsiniz. Daha sonra, tüm evinizin, güvenebileceğiniz profesyonel bir ekip yani Bostanlı ev temizliği tarafından temizlendiğini bilme zevkini tatmaya bakacaksınız.

Temizlik hizmetlerimiz eksiksiz, tutarlı ve özelleştirilmiştir. Özel bir hizmet talep etmek istiyorsanız, Karşıyaka temizlik şirketi  temizlik programınızı tamamen değiştirmeye ve daha da iyileştirmeye çalışacaktır. Sadece ihtiyacınız olan temizlik alanını bize bildirin! Beklentilerinizi aşmak için her talebi yerine getirmekten mutluluk duyacağız.

Bostanlı Ev Temizliği

Bostanlı Ev Temizliği

Pasifik temizlik, ev temizlik hizmetlerini günlük, haftalık, aylık veya bir kerelik olarak yerine getirebilir. Her hizmet verdiğimizde, profesyonel ekibimiz her odada toz, vakum, yıkama ve dezenfekte işlemlerine dayalı temizliği yerine getirirler. Ekipmanlarımızı ve özel olarak formüle edilmiş ürünleri kullanarak, her odayı soldan sağa, yukarıdan aşağıya doğru temizler, böylece hiçbir ayrıntı göz ardı edilmemiş olur.

Bostanlı Ev Temizliğinde Neler Yapılır?

-Bütün odalar incelikle temizlenir

Tozlu olan fotoğraf çerçevelerinden, tavan vantilatörlerine, lambalardan, mobilyalara her eşyanın temizliği sağlanır. Ahşap malzemelerden yapılmış eşyalar, raflar ve süpürgelikler özel malzemelerle temizlenir. Örümcek ağları yok edilir. Halılar özel makinalarla vakumlanarak temizlenir. Eviniz çok katlı olabilir. Bu durumda tüm katlar, kuru ahşap zeminler ve merdivenler incelikle temizlenir. Koltuklar, koltuk minderleri, perdeler ve tüm kumaş alanlar talep edilmesi halinde özel temizlik makinaları yardımıyla temizlenebilir.

-Bostanlı ev temizliği için mutfaklar hijyenin en önemli olduğu alanlardır

Temizlenmesi gereken cihazlar, sayaçlar, dolaplar, masa ve sandalyeler tespit edilir. Lavaboları temizlenir, fırçalanır ve sterilize edilir. Tezgahlar ve belli başlı mutfak eşyaları temizlenir ve dezenfekte edilir. Menzil üstünü ve buzdolabının üstünü ve dışını temizleyin. Fırınlar, buzdolapları ve mutfağa ait beyaz eşyaların içleri ve dışları temizlenir. Bazı müşteriler beyaz eşyaların içlerinin temizlenmesini tercih etmeyebilir.

-Banyolar su ile en çok uğraşılan alandır, kireç lekeleri ile başınız belada mı?

Duşları, küvetleri ve lavaboları temizleyip, ovulmasını sağlarız. Bu alanların sterilizasyonu mantar gibi cilt problemlerinin görülmemesi için önemlidir. Bu nedenle bu alanlarda ciddi bir temizlik işlemi yapılır. Tuvaletler temizlenir ve dezenfekte edilir. Bu alanlar için isteğe göre doğal temizlik ürünleri de kullanılabilmektedir. Temiz aynalar için çalışmalar yapılır. Tuvalet zeminleri ve fayans duvarlar yıkanır. Tuvalet ve banyoda güzel bir koku sağlamak için çalışmalar yapılır.

-Evcil hayvanınız varsa ek bir temizliğe ihtiyacınız olabilir

Hepimiz köpekleri ve kedileri o kadar çok seviyoruz ki, onları ailenin bir parçası olarak görüyoruz. Ancak, evimizde dolaşan evcil hayvanlarla birlikte evi istediğimiz gibi temiz tutmak biraz daha zor olabilir. Evlerde daha yaşanabilir bir ortam sağlayabilmek için temizlik şirketleri ile anlaşma sağlayabilirsiniz.

-Bostanlı ev temizliğinde özel temizlik hizmetleri de mevcuttur.

Diğer zaman alıcı temizlik işlerini bize bırakın ve başka şeylere zaman ayırın. Böylece yoğun iş yaşamından arta kalan zamanı daha eğlenceli ve güzel aktivitelere ayırma olanağı bulun. Ayrıca unutmayın ki birçok profesyonel temizlik şirketi bireylerin yapamayacağı kadar zor olan temizlik işlerini kolayca yerine getirebilir. Temizlik şirketleri birden fazla uzmanlık alanında hizmet verebilir. İzmir temizlik şirketleri şu ek hizmetleri de sunmaktadır:

 • Buharlı ev temizliği
 • İnşaat temizliği
 • Yeşil temizlik
 • Villa temizliği
 • Yazlık temizliği
 • Taşınma öncesi temizlik
 • Cam temizliği
 • Dış cephe temizliği
 • Halı yıkama
 • Ofis temizliği
 • Taşınma öncesi temizlik
 • Koltuk yıkama
 • Garaj temizliği
 • İzmir Temizlik Şirketi
 • Egem Temizlik Şirketi

Bizi Takip Edin:

Karşıyaka/İzmir 0232 362 18 58