Skip to main content

Karşıyaka Temizlik Şirketi Pasifik Temizlik

Karşıyaka Temizlik Şirketi

Karşıyaka Temizlik Şirketi

Karşıyaka Temizlik ŞirketiGünlük hayatımızda yoğun iş temposu ile ev temizliğine fazla zaman ayıramamaktayız. Dip bucak temizlik yapmak oldukça zordur. Temizlik büyük bir çaba ve zaman gerektirmektedir. Yoğun hayat akışı ve zaman yetersizliği ile temizliğe zaman ayrılması zor olduğundan temizlikçi bayanlar aramaktayız. Sonuçta evinizi emanet ettiğiniz için gelen temizlik personelinin güvenilir olması büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle birçok temizlik şirketi açılmıştır ve karşıyakadaki evlere temizlik hizmeti sunmaktadır. İşini son derece kaliteli ve titiz yapan karşıyaka temizlik şirketi siz değerli müşterilerimizin hizmetine açılmıştır.

Derinlemesine temizlik hizmeti için, personel konusunda oldukça fazla seçici olan firmamız temizlik konusunda da oldukça titizdir. Firmamız dilerseniz temizlik ürünlerini de karşılamaktadır. Son derece kaliteli temizlik maddeleri kullandığımızı garanti etmekteyiz. Yapılan anlaşmaya göre temizlik uygulama saati değişmektedir, son derece profesyonel ekimiz ile derinlemesine temizlik uygulaması yapmaktayız. karşıyaka ev temizliği kurulduğu günden bu yana kaliteli hizmeti ilke edinmiş, temizlik yapılan her evden müşteri memnuniyeti ile ayrılmıştır. Evin hangi bölgelerini temizliyoruz;

• Salon

• Mutfak

• Yatak Odası

• Banyo

• Tuvalet

Evinizin tüm bölgesini büyük bir titizlik ile temizleyen profesyonel personellerimiz bulunmaktadır. Küçük de olsa olasılıkta olsa memnun kalmama durumunda her hangi bir ücret talep etmemekteyiz. İzmir’ İn her bölgesine Temizlik Hizmeti anlayışımız sadece tek bir semte bağlı kalmayıp, İzmir’ in tüm bölgesine özelliklede karşıyaka bölgesinde temizlik hizmeti sağlamaktadır.

Hafta sonları da dahil olmak üzere haftanın tüm günü hizmet sağlamaktayız. Alanında aranan bir firma olan şirketimizin müşteri temizlik hizmeti yorumlarını internet sitemizden okuyabilirsiniz. İzmir temizlik şirketi olarak güvenli ve kaliteli hizmeti amaç edinmiştir. Firmamız İzmir’ in tüm ilçelerine temizlik hizmeti sağlamaktadır. Firmamızın her alanda ödeme kolaylığı bulunmaktadır. İster havale, ister kredi kartı, isterseniz nakit ödeme ile temizlik hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Her şeyden önemlisi müşteri memnuniyeti şirketimiz adına oldukça önemli bir ilkedir. Sizde evinizi temizleyemiyor veya evinize zaman ayıramıyorsanız bir telefon ile ulaşmanız yeterlidir.

Ev Temizliği

İnsanların yaşam alanlarının temizliği insan sağlığı açısından çok önemlidir. İnsanlar yaşamını sürdürdükleri evlerinde hijyenik bir ortam sağlamalıdır. İnsanın kendi temizliğine verdiği önemi evinin temizliğine de vermesi gerekmektedir. Yaşanılan evin temiz olmaması bakterilerin ortaya çıkmasına sebep olmakta ve bu da hastalıkları ortaya çıkarmaktadır. Yaşanılan evlerin düzenli olarak temizlenmesi yaşanabilecek hastalıkların ortaya çıkmasını engellemektedir. Temiz olmayan ev koşulları sadece insanın fiziksel sağlığını değil ruhsal sağlığını da olumsuz etkilemektedir.

Evlerin temizliğinde ise genellikle kadınlar yer almaktadır. Ancak günümüzde kadınların iş hayatında daha fazla yer alması ev temizliğine yeterince zaman ayıramamalarına neden olmaktadır. Bu durumlarda karşıyaka temizlik şirketleri için ise profesyonel temizlik firmalarına ihtiyaç duyulmaktadır. Temizliğin profesyonel firmalar tarafından yapılması da kadınların işten artan zamanlarda kendileri için zaman ayırmaları açısından önemlidir.

Karşıyaka Temizlik Şirketi : Zemin Temizliği Ve Cilalama

Temizlik her zaman çok önemlidir. Beden temizliği, ev temizliği,  zemin temizliği, daha birçok temizlik vardır. Temizlik size kendinizi iyi hissettirir. karşıyaka temizlik şirketleri Zemin temizliği ve cilalama da firmamızın yaptığı önemli bir temizliktir. Zemin temizliği önemlidir. Evlerinizin vazgeçilmez dekorasyonu olan zeminleriniz, parkelerinizin temizliği de dekorasyonunuzun bir parçasıdır. Firmamız olarak zeminlerin sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Zemin temizliğinde öncelikle zeminin türüne göre ürün seçilerek temizlik yapılmalıdır. Mermer, taş, parke ahşap zemin olmak üzere bir çok zemin çeşidi vardır.

Zeminlere Zarar Vermeden Temizliyoruz

Temizliği yaparken firmamız olarak zeminin türüne göre temizlik ürünü kullanmakla temizliğe başlıyoruz. Bazı cilalara ve zeminlere kimyasallar zarar verebilir. Firmamız olarak da uygun kimyasal seçimiyle birlikte en etkili ve uygun temizliği yapıyoruz.  Kullanılan birçok zemin türü vardır. Zemin ne kadar iyi malzemeden olursa olsun arada kalan küçük gözenekler cilalama işlemi ister. Cilalama işlemlerimiz de birçok çeşidi bulunmaktadır.

Kristalize cilalama işleminde de öncelikle zemini makinelerle iyice çözümledikten sonra cilalama işlemine geçiyoruz. Bu cilalama işleminde cila uzun süre dayanır ve temizliği çok kolay olur. Başka bir tür de elle yapılan bezli cilalamadır. Dayanıklılığı daha azdır. İki tür cilalama da da ne kadar sürede cilalama yapılacağı yoğunluğa bağlı olarak değişir. Çalışanlarımız da genellikle uygun cila yöntemini kullanarak bu işi en temiz ve en dayanıklı şekilde yapmaya özen göstermektedir. Zemin temizliği ve cilalama yaptırarak sizde evinizin dekorasyonunun, estetiğinin görüntüsüne daha çok katkı sağlayabilirsiniz.

Bize Ulaşarak Kaliteli Hizmetlerimizden Yararlanabilirsiniz

Zeminin ömrü ve dayanıklılığı  için de zemin temizliği ve cilalama önemlidir. Evinizin ortamının daha ferah ve modern görünmesini isterseniz firmamızla birlikte bu işlemi en iyi şekilde yaparak sizi ferah eve kavuşturabiliriz. Sert ve yumuşak zeminin türüne göre farklı yöntemler kullanarak zeminin parlaklığını dayanıklılığını daha iyi ortaya çıkarıyoruz. Kaliteli ve dayanıklı cilalama işlemi için sizde bize ulaşabilirsiniz.

Bizi Takip Edin:

Karşıyaka/İzmir 0232 362 18 58

Telefon
Konum