Skip to main content

Ayrancılar Ev Temizliği ile Ekonomik Temizlik

Ayrancılar Ev Temizliği

Ayrancılar Ev Temizliği

 

Ayrancılar Ev Temizliği niçin var ? Çok yoğun çalışan bir ev hanımısınız diyelim. Evde bir temizlikçiye ihtiyacınız var. Ancak gerekli bütçeyi ayırmakta zorlanıyorsunuz. O halde yapmanız gereken Ayrancılar Ev Temizliği Şirketi’mizi aramak olmalıdır. Uygun fiyata kaliteli hizmet alacağınız lider temizlik firmalarından biri olan şirketimiz asla bütçenizi sarsmaz. Ayrıca vereceğimiz hizmetimiz sizi memnun edecektir. Hem ucuza hem da kaliteye kim hayır diyebilir ki ?

Yıllardır bir numara olan İzmir Temizlik müşteri memnuniyeti odaklıdır. Evininizi gönül rahatlığı ile teslim edebilir ve gözünüz arkada kalmadan işinize gücünüze gidebilirsiniz. Ayrıca temizlik için gerekli araç gereç ve kimyasallar firmamız tarafından karşılanır. Yeni bir ev aldınız ve inşaat pisliği duruyor. Uygun fiyatla temizletmek istemeniz oldukça doğal.  Ekonomik fiyatlarla hizmet veren firmamız inşaat temizliği konusunda da bir numaradır. Uygun fiyata inşaat temizliği yaptırmak varken neden harçlarla, boya döküntüleriyle siz uğraşıyorsunuz ?

Ayrancılar Ev Temizliği Evinizin Yüzünü Değiştiriyor

Firmamızda Hizmet Kalitesi

İzmir bölgesinde gösterdiğimiz temizlik faaliyetlerinde birden fazla şubemiz ile müşterilerimize tam kalite ile hizmet sağlamaktayız. Kalitemizin garantisi personellerimiz, kullanılan temizlik malzemeleri, iş güvenliği uygulaması, abonelik programlarımız, çalışkan ve dürüst ekibimiz, hijyenik temizlik anlayışımız, sözleşmeli hizmet ve uygun ücret politikamız ile kanıtlanır.

Personel Eğitimi

Ayrancılar Temizlik şirketi olarak firmamız personel eğitimine gerekli desteği, eğitimi ve eğitim için gerekli olan yatırımı büyük bir özveri ile sağlar. Personellerimize kazandırdığımız eğitim binaların iç ve dış cephelerinde nasıl bir temizlik uygulaması yapılması gerektiğinin detaylarını içerir. Firmamızı ön plana çıkartan da temizlikte hijyen anlayışını benimsiyor olmamızdır.

Temizlik Malzemeleri

Ayrancılar Ev Temizliği Firmamız temizlik malzemesi tercihinde son derece seçici davranır. Malzemelerin en kaliteli en çok hijyen sağlayan içeriklerden oluşmasına dikkat etmekteyiz. İç cephe temizliğinde kullandığımız her malzemenin kullanım alanı farklı olup uygun deterjanın uygun bölgede kullanılmasına son derece dikkat edilmektedir.

Ayrancılar Profosyonel Koltuk Yıkamacı

İş Güvenliği

Ayrancılar Temizlik denildiğinde akla ilk gelen temizlik şirketlerinden olan firmamız iş güvenliğine verdiği değer ile sağlıklı bir şekilde çalışma hayatına devam eder. Firmamız hem iç cephe hem de dış cephe temizliğinde iş güvenliğini önemli düzeyde dikkate alır. Personellerimizin can güvenliği firmamız nezdine ait olup personellerimizin hayatlarına verdiğimiz değer iş güvenliğine verdiğimiz önem ile ölçülebilir.

İş güvenliği ile personellerimizin hayatları kontrol altına alındığı gibi aynı zamanda işlerin aksamaması da iş güvenliği uygulamasının getirdiği diğer bir ayrıntı olarak karşımıza çıkar. Böylece işin zamanında tamamlanabilir olması müşterilerimiz açısından da avantaj sağlamaktadır.

Abone Temizlik firmamızda verdiğimiz devamlı veya kısa zamanlı hizmetler olarak tanımlanabilir. Aboneliğin süresinin belirlenmesi tamamen müşterilerimizin gereksinimlerine göre düzenlenebilmektedir. Günlük, haftalık veya aylık programlarımız ile müşterilerimize en ekonomik ve en kaliteli hizmeti sağlamanın gururunu duymaktayız.

Temizlik Personeli

Personellerimizin her biri dürüst ve çalışkan niteliklerine sahiptir. Bu durum temizlik uygulamalarının zamanında tamamlanması için gereklidir. Bununla birlikte müşterilerimiz evlerini, işyerlerlerini ve inşaatlarının temizliğini firmamız personellerine güven duyguları adı altında emanet edebilirler.

 

Yeni Sezonda Koltuk Yıkama Ayrancılar

Evinizin Temiz ve Sağlıklı Olması

Evlerimizin temiz olması kendimiz ve evde yaşayan aile fertlerinin sağlığı için çok önemlidir. Ayrancılar ev temizliği firmaları’nın içinde firmamız evinizin temizliği ve sağlıklı bir ortam haline gelmesi için garanti veriyoruz. Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 24 saat içinde bize geri dönebilirsiniz. Antalya’daki bulunan bütün evleri en temiz ev sağlıklı ev yapma konusunda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Her zaman detaylı temizlik yapıldığı taktirde ev ortamınız hijyen ve sağlıklı bir ortam olacaktır. Bizde size bu sağlıklı ortamları sağlamak için hizmet vermekteyiz.

 

Bizi Takip Edin:

Karşıyaka/İzmir 0232 362 18 58

Yol Tarifi Alınız

Telefon
Konum