Skip to main content

Evka 4 Ev Temizliği Müşterilerimizin İlk Tercihi

Evka 4 ev temizliği  firması arayışınıza kurumsal çalışmalarla hizmet vermekteyiz. Hızlı ve etkili sonuçlar almak için başvurularınızı yapabilirsiniz.

"<yoastmark

Çalışanlar İçin Evka 4 Ev Temizliği

Çalışma hayatını dışarıda devam ettirenler ev işlerine zaman ayıramayabilir. Eve çok az uğrayan veya evdeki zamanının çoğunda başka işlerle meşgul olanların firmamıza başvurusunu yanıtlıyoruz. Verdiğimiz hizmetlerde bütünüyle en iyi sonucu alabilmeniz adına beklentinizi karşılamaktayız. Ev temizliğinde yapılan işlemlerde şu aşamalar takip edilebilir:

 • Öncelikle uygun bir zaman ayarlaması yapılmaktadır. Boş olduğunuz ve temizlik süresinde evde olmayacağınız bir dönem ayarlamanız gerekir.
 • Hangi saat aralıklarında temizlik yapılacaksa önceden plan hazırlanmalıdır.
 • Plana göre bir taslakla teklif sunulur. Bu teklifte fiyatlandırma da olacaktır.
 • Çalışanların hangi ev bölümünde ek temizlik istekleri varsa buna göre işlem yapılır.

Evka 4 Ev Temizliği ile Eviniz Daha Temiz ve Ferah Hale Gelecektir

Evka 4 Ev Temizliğinde Kullanılan Malzemeler

İzmir Temizlik Şirketi malzemeleri bireysel kullanımlardan biraz daha farklı olarak düşünülebilir. Çünkü bazı alanlarda gereken zemin temizliği malzemeleri değişken bir özellikte olabiliyor. Örneğin bir yerde zemin detayları makine ile temizlik de gerektirebilir. Kararma yapan fayansları açmak için makineli temizlik gerekebiliyor. Ayrıca kullanılan deterjan türleri de amaca uygunluk açısından değerlendirilmektedir.

Yeni Doğum Yapmış Anneler İçin Ev Temizliği

Yeni doğum yapan kişiler için ev temizliği işlemleri son derece önemlidir. Çünkü evde sürekli bir hijyen amacı aranır. Temelde bebeklerde bağışıklık güçlü olmadığı için bu süreçte hassasiyetlere göre anne ve bebek sağlığının desteklenmesi adına ev temizlik firmamıza başvuru yapabilirsiniz.

Yaşlı Kişiler İçin Ev Temizliği Firması

Yaşlı kişilerin evlerini temizlemesi oldukça zor bir işlemdir. Bu nedenle fiziksel açıdan temizlik yapamayan durumdaki evlerde uygun koşullarda temizleme işlemlerini sürdürmekteyiz. Yaşlı kişinin hassasiyetlerine göre yapılan hazırlıklarla beraber sonuç alınabilir. Gerçekleştirilen işlemlerde detaylı bir şekilde hijyen sağlanmasının ardından kontroller yapılır. İsteğe göre haftalık veya aylık şekilde düzenli olarak Pasifik ev temizliği evka 4 faaliyetleri sürdürülür.

Evka 4 Konut Temizliği

Halı yıkama ve Koltuk Yıkama Hizmetlerimizde Hijyen Konusunda Bilgili Eğitimli Çalışanlarımız
Azami Gayreti Göstermektedir. Yapılan Verilen Hizmetlerde; Disiplin Tüm Çalışanlarımızda Temel Kuraldır.

Evde ya da işyerindeki halılar sürekli toz ve kir biriktirir. Yüzeysel temizlikte yok edemeyeceğimiz bakteriler alerjik özellikli mikroorganizmalar, mayt ve akarlar halılarda yuvarlanıp, hızla ürer. Halınız; özel koşullarda, doğru tekniklerle defenzekte edilerek yıkanmadığı sürece derinline temizlenip, mikroplardan arınmaz. Çeşitli hastalıklarla, alerjiye yol açar. Ev ve işyerlerinde bulunan duvardan duvara halıların yerinde yıkanması gerekmektedir. Halılarınızın üzerinde bulunan eşyaların yönleri değiştirilerek halılarınızın her tarafının yıkanması sağlanır. Fırçalama işlemine başlamadan önce kuru vakum yöntemi ile halıların üzerinde bulunan tozlar ve kaba pislikler alınır. Halıda bulunan lekeler için özel leke çözücü yardımıyla lekenin çıkartılması sağlanır.

Apartman Temizliği Nedir?

Belirli aralıklarla yapılan temizlik işlemleri apartmanlarda gerçekleştiğinde bunun kurumsal hizmet kapsamında ele alınması mümkündür. Merdiven, cam ve genel ortak kullanım alanlarında oluşan temizlik ihtiyaçlarınızı profesyonel ekiple ve malzemelerle karşılayan bir ekibiz.

 • Apartman temizliği yapılırken genel kullanımdaki hijen ihtiyacının karşılanması hedeflenmektedir. İnsanların kalabalık şekilde gelip geçtikleri yerlerde salgının da etkileri konusunda daha çok endişeler olacaktır. Endişeler insan sağlığı ile alakalı olduğu için bu anlamda kapsamlı değerlendirme yapılması gerekir.
 • İyi bir apartman temizliğinin işaretlerine gelince şu sıralama yapılabilir:
 • Giriş bölümünde temizlik sağlanmış olmalıdır. Apartman nereden başladıysa, siteyse site özellikleri açısından neler yapıldığı fark edilir şekilde belli olmalıdır.
 • Apartman merdivenlerinde kirli bölümler görünmemelidir. Yani özellikle kirletilmiş alanlar itinayla temizlenmektedir.
 • Bahçedeki kısımlarda temiz bir alan oluşmalıdır.
 • Apartman camlarında çamur olmamalı ve genel görüntü temiz olmalıdır. Yansımaları engellemeyen bir bina cam görüntüsü oluşmalıdır.
 • Bir apartman iş yeri amacıyla mı kullanılıyor yoksa konaklama için mi buna göre amaca uygun temizlik görüntü verilmelidir. Kurumsal alanlardaki temizlik gereksinimleri daha da farklı olabilir.

Evka 4 Temizlik Firması Seçerken Nelere Önem Vermeli?

Temizlik firması seçimi yaparken amaca uygun ve yeterli sıklıkta işlem yapacak kaliteli firma seçimine odaklanmalısınız. Firma seçimi doğru olmadığında memnun kalmazsınız bu nedenle de araştırma yapmalısınız. Firma genel site incelemesi yanında doğrudan telefonla bilgi alarak karşılaştırma yapabilirsiniz. Temizlik firması olarak memnuniyet odaklı ilerlemeci çalışmalarımız bulunuyor.

Evka 4 Temizlik Firması Fiyatları

Temizlik işlemi ne kadar sürede neresi için ve hangi araç gereçlerle yapılacaksa buna göre temizlikçi fiyatları değişebilir.  Senelere göre temizlikçilerin fiyatlarında farklılıklar oluşabilmektedir. Alana göre kullanılan malzemeler değiştiği için yüksek kat cam temizlemesi gibi durumlarda daha farklı bir işlem söz konusudur.

Bizi Takip Edin:

Karşıyaka/İzmir 0232 362 18 58

Telefon
Konum