Evka 4 Ev Temizliği Müşterilerimizin İlk Tercihi

Evka 4 Ev Temizliği

Evka 4 Ev Temizliği

Evka 4 Ev Temizliği, Çalışma koşullarından ve yaşam koşullarından dolayı evlerde her ne kadar daha az vakit geçirmekte olsak da, birçok insan evinde huzur bulduğunu söylemektedir. Çalışan bayanlar açısından, büyük bir zahmet ve külfet olsa da ev temizliği vazgeçilmez ihtiyaçlardandır. İzmir Temizlik Şirketi olarak ev temizliği konusunda inşaat sonrası ve taşınma öncesi temizlik hizmetini de gerçekleştiriyoruz. Bu konuda, uzun yılların bizlere vermiş olduğu tecrübe sayesinde sizlere profesyonel ekibimizle güler yüzlü bir hizmet vermekteyiz.

Evka 4 ve İzmir çevresinde verdiğimiz Ev Temizliği hizmetlerimiz ile firmamız göz doldurmaktayız. Konuya çok kısa da olsa değinmek gerekirse ev temizliklerinde temel olarak; zeminlerin silinmesi, cam çerçeve temizliği, mutfak dolaplarının temizliği, banyo ve tuvaletin temizliği ve hijyeni, dolap ve koltukların silinmesi, genel aksesuarların temizliği gibi temel başlıklar yer almaktadır. Karşıyaka temizlik şirketi olarak sizin istek ve ihtiyaçlarını tek bir hizmet anlayışında birleştirmekte ve aynı doğrultuda ve özende hizmetlerimizi vermekteyiz. Tavsiye ettiğimiz konulardan biri ev temizliğinizi düzenli olarak belirli sürelerde gerçekleştirilmenizdir.

Evka 4 Ev Temizliği ile Eviniz Daha Temiz ve Ferah Hale Gelecektir

Evka 4 Ev Temizliği olarak ev temizliği konusunda inşaat sonrası ve taşınma öncesi temizlik hizmetini de gerçekleştiriyoruz. Bu konuda, uzun yılların bizlere vermiş olduğu tecrübe sayesinde sizlere profesyonel ekibimizle güler yüzlü bir hizmet vermekteyiz.

Örneğin, iki ay boyunca silinmeyen cam ve çerçeveler zamanla parlaklığını kaybeder ve çerçevelerin rengi değişmeye başlamakta ve lekelerin çıkması imkânsız hale gelebilmektedir. Başka bir örnek ise mutfak dolapları uzun bir süre temizlenmediğinde, dolaplardan yağları ve tozları arındırmak oldukça güç olacaktır. Firmamız bunun her zaman farkında olarak hizmet verdiğimiz müşterilerin sağlığını ve hijyenini düşünmekteyiz. Bahsettiğimiz yüzeyler ne kadar kirliyse, o kiri yüzeyden arındırmak için bir o kadar fazla kimyasal kullanılması mecburidir. Fazla ve etkin kimyasalların yan etkilerinin olduğunu hatırlatmak isteriz.

Ev kadınları ve çalışan kadınların yoğun programlarından ev temizliğini içlerine sinerek yapamamaktadırlar. Kapı, pencere dahil ne kadar temizleseler de yorulmalarını bir kenara bırakın dip köşe temizlemiş olamayacaklardır. Bunun için profesyonel hizmet anlayışımız ve tecrübeli ekibimizle Evka 4 Ev Temizliği olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Aklınıza takılan her soruyu, isteği bize dile getirebilirsiniz. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sahip olduğumuz bilgi birikimimiz ve tecrübemizle tüm sorularınızın yanıtını almış olacaksınız. Bu konuda çok fazla yanıltıcı bilgi ve hizmetle dolu ortamda güvenilir bir firmadan ev temizliği hizmeti almak sizin de hakkınız. Beklemeden arayın.

Evka 3 Konut Temizliği

Konut Temizliği sırasında olabildiğince çok yüzeye ulaşmak için, hareket edebilen eşyalar yerlerinden
oynatılır. Vakumlu süpürge ile toz kaldırmadan süpürülür. Süpürme sonrası deterjanlı su ile ıslatılmış
paspasla silinir. Uzun süre temizlenmemiş, kalıcı kirler bulunan ortamların temizliği özen ister.

Mobilyaların tozları, nemli bezle silinir.Lekeler varsa, yüzeyi bozmayacak özel temizleyiciler yada deterjan kullanılarak temizlenmeli, kuru bez ya da nemli bezle son bakım yapılmalıdır. Kapı kolları, banko ya da merdiven kenarı gibi çok kişinin ellerinin değdiği yüzeyler, önce sıcak su ve deterjanla, daha sonra dezenfektan eklenmiş suyla silinir.

Halı yıkama ve Koltuk Yıkama Hizmetlerimizde Hijyen Konusunda Bilgili Eğitimli Çalışanlarımız
Azami Gayreti Göstermektedir. Yapılan Verilen Hizmetlerde; Disiplin Tüm Çalışanlarımızda Temel Kuraldır.

Evde ya da işyerindeki halılar sürekli toz ve kir biriktirir. Yüzeysel temizlikte yok edemeyeceğimiz bakteriler alerjik özellikli mikroorganizmalar, mayt ve akarlar halılarda yuvarlanıp, hızla ürer. Halınız; özel koşullarda, doğru tekniklerle defenzekte edilerek yıkanmadığı sürece derinline temizlenip, mikroplardan arınmaz. Çeşitli hastalıklarla, alerjiye yol açar. Ev ve işyerlerinde bulunan duvardan duvara halıların yerinde yıkanması gerekmektedir. Halılarınızın üzerinde bulunan eşyaların yönleri değiştirilerek halılarınızın her tarafının yıkanması sağlanır. Fırçalama işlemine başlamadan önce kuru vakum yöntemi ile halıların üzerinde bulunan tozlar ve kaba pislikler alınır. Halıda bulunan lekeler için özel leke çözücü yardımıyla lekenin çıkartılması sağlanır.

Diğer temizlik şirketi firmalarımızın sitelerinide ziyaret etmek isterseniz aşağıdaki linklerden bakabilirsiniz.

Bizi Takip Edin:

Karşıyaka/İzmir 0232 362 18 58

Telefon
Konum