Skip to main content

Bostanlı Ev Temizliği Müşterilerimizin İlk Tercihi

Bostanlı Ev Temizliği

Bostanlı Ev Temizliği

Bostanlı Ev Temizliği olarak ev temizliği konusunda inşaat sonrası ve taşınma öncesi temizlik hizmetini de gerçekleştiriyoruz. Çalışma koşullarından ve yaşam koşullarından dolayı evlerde her ne kadar daha az vakit geçirmekte olsak da, birçok insan evinde huzur bulduğunu söylemektedir. Çalışan bayanlar açısından, büyük bir zahmet ve külfet olsa da ev temizliği vazgeçilmez ihtiyaçlardandır.  Bu konuda, uzun yılların bizlere vermiş olduğu tecrübe sayesinde sizlere profesyonel ekibimizle güler yüzlü bir hizmet vermekteyiz.

Bostanlı ve İzmir çevresinde verdiğimiz Ev Temizliği hizmetlerimiz ile firmamız göz doldurmaktayız. Konuya çok kısa da olsa değinmek gerekirse ev temizliklerinde temel olarak; zeminlerin silinmesi, cam çerçeve temizliği, mutfak dolaplarının temizliği, banyo ve tuvaletin temizliği ve hijyeni, dolap ve koltukların silinmesi, genel aksesuarların temizliği gibi temel başlıklar yer almaktadır. Bostanlı Ev Temizliği olarak sizin istek ve ihtiyaçlarını tek bir hizmet anlayışında birleştirmekte ve aynı doğrultuda ve özende hizmetlerimizi vermekteyiz. Tavsiye ettiğimiz konulardan biri ev temizliğinizi düzenli olarak belirli sürelerde gerçekleştirilmenizdir. Karşıyaka temizlik şirketi olarak çıktığımız bu yolda İzmir’in her ilçesine özenli bir şekilde en iyi hizmetlerimizi sunmaktayız.

Bostanlı Ev Temizliği ile Eviniz Daha Temiz ve Ferah Hale Gelecektir

Bostanlı Ev Temizlik Şirketi

Bostanlı Ev Temizlik Şirketi

Örneğin, iki ay boyunca silinmeyen cam ve çerçeveler zamanla parlaklığını kaybeder ve çerçevelerin rengi değişmeye başlamakta ve lekelerin çıkması imkânsız hale gelebilmektedir. Başka bir örnek ise mutfak dolapları uzun bir süre temizlenmediğinde, dolaplardan yağları ve tozları arındırmak oldukça güç olacaktır. Bostanlı Ev Temizliği firmamız bunun her zaman farkında olarak hizmet verdiğimiz müşterilerin sağlığını ve hijyenini düşünmekteyiz. Bahsettiğimiz yüzeyler ne kadar kirliyse, o kiri yüzeyden arındırmak için bir o kadar fazla kimyasal kullanılması mecburidir. Fazla ve etkin kimyasalların yan etkilerinin olduğunu hatırlatmak isteriz.

Ev kadınları ve çalışan kadınların yoğun programlarından ev temizliğini içlerine sinerek yapamamaktadırlar. Kapı, pencere dahil ne kadar temizleseler de yorulmalarını bir kenara bırakın dip köşe temizlemiş olamayacaklardır. Bunun için profesyonel hizmet anlayışımız ve tecrübeli ekibimizle Bostanlı Ev Temizliği olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Aklınıza takılan her soruyu, isteği bize dile getirebilirsiniz. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sahip olduğumuz bilgi birikimimiz ve tecrübemizle tüm sorularınızın yanıtını almış olacaksınız. Bu konuda çok fazla yanıltıcı bilgi ve hizmetle dolu ortamda güvenilir bir firmadan ev temizliği hizmeti almak sizin de hakkınız. Beklemeden arayın.

Bostanlı Koltuk Yıkama ve Temizleme

Bostanlı koltuk yıkama sürdürdüğü istikrarlı çalışma politikası ile sizlere hizmetin en iyisini vermeye çalışmaktadır. Koltuk yıkama konusunda çalışma taktiklerimizi birçok firma taklit etmektedir. Ancak her taklit aslını yansıttığı için bilinçli müşterilerimiz bizi tercih etmektedir. Bizi tercih ettiğiniz için sizi pişman etmemeye gayret eden firmamız farklı koltuk yıkama teknikleri ile sizin ve aileniz için tertemiz koltuklar sunmaktadır.

Bostanlı koltuk yıkama alanında en iyi hizmeti vermektedir. Verdiği hizmetin her zaman arkasında duran anlayışımızla müşterilerimle saygı çerçevesinde hizmet vermekteyiz. Koltuklarınıza işleyen kirler sizin ve sevdiklerinizin sağlığını tehdit eder. Sağlıklı olmayan ortamda sağlıklı ilişkilerde kurulamaz. Bu nedenle size bir telefon kadar uzakta olan bizleri arayarak bu sağlıksız ortamlara son verebilirsiniz. Sizin koltuklarınızı yıkamak bizim en temel görevimizdir.

İşini severek ve benimseyerek çalışan elemanlarımız sayesinde işlerinizde severek yapılmaktadır. Temizliğine ev hijyenine dikkat eden her kadın koltuk temizliğine de dikkat etmelidir. Evinizin her köşesini pırıl pırıl yapsanız dahi koltuklarınız kirli işe yaptığınız temizlik hiçbir işe yaramayacaktır. Onun için Bostanlı koltuk yıkama servisi sizlerin temizliğine katkıda bulunmak için vardır.

Ev ve Eşya temizletmek sizler için ne kadar zor olduğunu anlıyoruz. Sonuçta evinize hiç tanımadığınız yabancı insanları alarak malınızı emanet etmiş oluyorsunuz. Bu zor karar verme sürecinde içinize bir nebse su serpmek için bizimle bir kere çalışmayı denemenizi istiyoruz. Bizimle çalışmadan karar vermeyin.

 

Bizi Takip Edin:

Karşıyaka/İzmir 0232 362 18 58

Telefon
Konum