Evka 1 Ev Temizliği Size Gereken Profesyonel Desteği Sağlayacaktır

Ev Temizliği Şirketleri arasında Evka 1 Ev Temizliği firması olarak bizi tercih etmeniz için pek çok neden sunabiliriz. Bunlardan sadece bir kısmını sıralayacak olursak; Ev temizliği şirketleri arasından en tecrübelileri, uzun yıllardır verdiğimiz hizmet sayısı binleri aşmıştır. Ev temizliği şirketi denildiğinde ilk akla gelen firmamız olmaktadır çünkü hizmet kalitemiz müşterilerimizin diğer işlerinde yine bizi tercih İzmir’de en çok İzmir ev temizliği yapan firmalardan birisiyiz. Büyük şehrin tüm ilçelerinde en fazla ev temizliği yapan firmalar arasında yer almaktayız. Evka 1 ve İzmir’de uygun fiyat garantisi ve kaliteli hizmet veren temizlik şirketiyiz.

Evka 1 Ev Temizliği İşini tutkuyla yapan ve müşteri memnuniyetini arttırmak için sektördeki yeni gelişmeleri takip ederek hızlı entegre olan temizlik şirketi olmaktayız. Karşıyaka temizlik şirketi olarak 2020 ev temizliği fiyatları hakkında baştan bir rakam söylememiz doğru değildir. Fiyat aralığı yapılacak işe göre belirlenmektedir. Örneğin inşaat sonrası temizlik ile normal bir evin temizliğinin fiyatının aynı olması mümkün olmamaktadır. Bununla birlikte evin büyüklüğü, oda sayısı ve diğer faktörler ev temizliği fiyatlarına etki edecektir. Ev temizliği şirketleri fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen çekinmeden bizimle iletişime geçin.

Evka 1 Ev Temizliği Fiyatları Gözünüzü Korkutmasın

 

Evka 1 Ev Temizliği

Evka 1 Ev Temizliği

Evka 1 Ev Temizliği ekibimiz ev temizliği fiyatları ve hizmetleri konusunda sizi detaylı şekilde bilgilendirecektir.  Ev temizliği fiyatları yukarıda belirttiğimiz gibi inşaat sonrası temizlik, oda sayısı evin metre karesi başta olmak üzere pek çok kritere göre değişmektedir. Temizlik malzemesi istememeniz durumunda bize ulaşıp kampanyalarımızdan yararlanabilir, makul bir ev temizliği teklifi alırsınız. İnşaat sonrası ev temizliği için bize ulaşmanız yeterlidir, profesyonel temizlik hizmetlerimiz ile aldığınız hizmetten memnun olma garantisi veriyoruz.

Ev temizlik hizmetleri için 24 saat önceden Evka 1 Ev Temizliği firmamıza haber vermeniz yeterli olacaktır. Gün içerisinde acil ev temizliği söz konusu olursa çekinmeden iletişime geçebilirsiniz. Sizin için elimizden gelenin en iyisini yapacağımıza emin olabilirsiniz.  Bazı müşterilerimiz özellikle cam temizliği açısından Ev temizliği fiyatları konusunda tereddütte kalmaktadırlar. Ev temizliği için Evka 1 Ev Temizliği firmamızla iletişime geçtiğinizde cam temizliği olduğunu da belirtebilir, gerekli detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Çünkü bazı camlar büyük olduğu için içeriden temizlenmesi imkânsız oluyor, bundan dolayı dışarıdan temizlemek gerekiyor. Haliyle,  hesapta olmayan ekstra iş yükü ortaya çıkıyor. İletişime geçtiğinizde lütfen cam temizliği olup olmadığını yetkili arkadaşımıza belirtin, böylece fiyatlandırmada dahil mi hariç mi olacağına karar verebilsin.

Evka 1 Kanepe Koltuk Yıkama

Evka 1 kanepe koltuk yıkama sektörde kendini kanıtlamış, kanepeleriniz için en iyi temizliği sağlamayı amaçlayan bir firmadır. Kirlenen kanepelerinizi güvenle buraya teslim edebilir ve tertemiz olmuş olarak alabilirsiniz. Tam donanımlı elemanları ile kanepe yıkama işinde İzmir’de kendini öne çıkarmıştır.
Kanepe yıkama konusunda birçok firmaya göre farklı çalışan müşteri memnuniyetini ön sırada tutan çalışma prensibini benimsemiştir. Kirlenen kanepeleriniz için hijyenik bir temizlik istiyorsanız İzmir kanepe yıkama bu işte oldukça başarılıdır. Kaliteli hizmet anlayışı ile kanepeleriniz evlere gelen servis sayesinde kanepeleriniz tertemiz olur ve mis gibi kokar.

Yumuşak sünger kullanılarak kanepeleriniz eskitilmeden temizlenmeye çalışılır. Siz değerli müşterilerine bir telefon kadar yakındır. Kanepelerinizin temizliği için ihtiyaç duyduğunuz her zaman size hizmet vermek için beklemektedir.

Kanepeleriniz kaliteli hizmet veren bir yer tarafından temizlensin istiyorsanız bizi tercih ederek en doğru kararı verebilirsiniz. Üstün hizmet verme gayreti ile kanepeleriniz ve sizlerin memnuniyeti esas alınır. Alanında en iyisi olmak için son teknolojik gelişmeleri takip eden firma sizlerin hijyeni için varlığını sürdürmektedir.

İzmirde koltuk yıkama alanında uzun yıllardır profesyonel kadro ve makine parkurumuz sizlere temizlik ve koltuk yıkama firmaları arasında Biz hep ilkler arasında olduk İzmirde ilçe ilçe mahalle sokak demeden evlerinizde iş yerlerinizde adresinize kadar gelip koltuk kanape, koltuk, sandalye halı yıkama işlerinizi itina ile yapmaktayız. 

İzmir kanepe koltuk yıkama ile daha kaliteli ve daha güvenilir bir hizmet için İzmir için tek adres olmaya geldik. Sektörünün öncü kuruluşlarından olan firmamız sizler için kaliteyi uygun fiyatlara sunmaya geldi.

Diğer temizlik şirketi firmalarımızın sitelerinide ziyaret etmek isterseniz aşağıdaki linklerden bakabilirsiniz.

Bizi Takip Edin:

Karşıyaka/İzmir 0232 362 18 58

Telefon
Konum