Skip to main content

.SoBuca Ev Temizliği İhtiyaçlarınız

Buca Ev Temizliği

Buca Ev Temizliği

Buca üzerinde ev temizliği hizmetlerinde aradığınız yüksek kaliteli desteği sizlere sunabiliriz. Evleriniz için özel temizlik desteği arıyorsanız doğru yerdesiniz. Buca ev temizliği hizmetlerinde profesyonel çözümlerimiz sizleri bekliyor. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız bizleri bir adım öne çıkarıyor. Üstelik Temizlik alanında çözüme yönelik çalışmalar yapıyoruz. Deneyimli ve kaliteli bir temizlik firması olarak sizlerin yanındayız. İlk olarak firmamız en çok tercih edilen temizlik şirketlerinden bir tanesidir.

Buca Temizlik şirketleri arasında bugün ilk sıralarda bulunmamızın en önemli sebebi kuralcı, özellikle ilkeli çalışmalarımızdan ödün vermemek olarak yer almaktadır. Karşıyaka temizlik şirketi merkezli firmamızın personelleri her zaman tertipli, düzenli ve titiz çalışma sağlayabilen temizlik ekibimiz en karmaşık temizliklerde bile etkili sonuçlar almaktadır.

Sonuçta Müşteri memnuniyetinin ve kalitenin en önemli değerler olduğunu biliyoruz. Biz hizmet stratejimizi belirleyerek temizlik şirketi sektörüne giriş yapıyoruz. Artık Buca Temizlik şirketi‘nde aradığınız tüm özelliklere sahibiz. Bununla birlikte güvenilir temizlik firmamız bu adres üzerinden sizlere en iyi desteği verebiliyor. Temizlik alanında ihtiyacınız olan her şeyin daha fazlasını sizlere sunabiliriz. Temizlik konusunda bizlerden destek alabilirsiniz. Hizmet almak istediğiniz temizlik türleri hakkında detayları sitemizde bulabilirsiniz.

Buca Ev Temizliği nasıl yapılmalıdır ?

1- İlk olarak ev temizliğinde kullanılan fırça, sünger, temizlik bezleri, kovalar her kullanılıştan sonra bol su ile temizlenmeli, açık bir yerde kurutulmalı ve dezenfeksiyona tabi tutun.

2- Çöpler kesinlikle açık bırakılmamalı, sağlam poşetlerde evden çıkarılmalıdır.

3- Kapı kulpları, telefon gibi sürekli elle temas eden yerler daha sık temizlenmeli, arada bir dezenfekte edilmelidir.

4- Buzdolabında yiyecekler açık bırakılmamalı, buzdolabı sık sık temizlenmelidir.

5- Çamaşır makinesine bütün giyecekler aynı anda atılmamalı, çamaşırlar ayrı ayrı yıkanmalıdır.

6- Mutfak tezgahları, dolapları ve lavabolar sık sık dezenfekte edilmelidir.

7- Dışardan alınan şişeler, meyve ve sebzeler yıkanmadan mutfak tezgahına, buzdolabına konmamalıdır.

8- Ayakkabı ile eve girilmemesine özen gösterilmeli, ya da ayrıca bir ev ayakkabısı bulundurulmalıdar.

9- Pet şişe, naylon poşet, deterjan, kadın ve çocuk bağı kullanımı en aza indirilmelidir.

10- Ev sürekli ve düzenli bir şekilde havalandırılmalıdır.

11- Çamaşırlar hava ile temas halinde kurutulmalı, makinede kurutulan çamaşırlar da bir süre havalandırılmalıdır.

12- Banyo ve tuvalet temizliğine özellikle önem verilmelidir. Tuvalet ve banyo sık sık dezenfektan kullanılarak temizlenmelidir,

13- Kapalı dolaplar sık sık havalandırılmalıdır.

14- Yiyecekler kullanım süreleri içinde kullanılmalı, bozulan yiyecekler hemen atılmalıdır.

15- Su için plastik kaplar tercih edilmemelidir.

16- Yatak çarşafları, yastık ve yatak örtüleri sık sık değiştirilmelidir.

17- Son olarak, temizlikte kullanılan bezler, kovalar, kaplar ayrılmalı, mutfakta, banyoda kullanılanlar, yer cam ya da kapı silmede kullanılanlar belirlenmelidir.

Buca Ev Temizliği ile Yüzünüz Gülecek

"<yoastmark

Buca Temizlik Firması

Temizlik hizmetlerini sunarken her türlü sorumluluğu üstlenerek, size ekstra bir iş ve zahmet bırakmıyoruz. Gözünüz arkada kalmadan profesyonel desteği burada bulabilirsiniz. Uygun temizlik fiyatlarımızdan sizde çok memnun kalacaksınız. Buca temizlik firmaları birçok alanda faaliyet göstermektedir. Temizlik konusunda ekip çalışmasıyla en iyi ekipmanla ve ürünlerle hijyenik faaliyetlerde bulunuyoruz. İzmir’in her ilçesine hizmet gerçekleştiren ekiplerimiz ev temizliği yanında Buca Ofis temizliği alanında da profesyonel ekibimizle beraber temiz bir işçilik yapıyoruz. Firmamız temizliğin her alanında faaliyet göstermeye devam etmektedir. Temizlik uygulamalarında doğru ekipmanla ve ürünlerle hijyenik uygulamalarda bulunuyoruz.

Kalite ve prensip anlayışıyla öne çıkan firmamız, temizlik malzemeleri dahil olmak üzere her şeyin en iyisini sunabiliyor. Buca Ev Temizliği Firması’ndan Temizlik hizmetleri almak istediğiniz zaman dilediğiniz zaman bizleri arayabilirsiniz. Biz müşteri referanslarımızla ne kadar iyi bir yaptığımızı kanıtlıyoruz. Aktif müşteri memnuniyeti sistemimiz sayesinde en iyisini sunuyoruz.

Buca Günlük Ev Temizliği Desteği

Profesyonel temizlik hizmetiyle yola çıkaracak bugünlere gelebilmeyi başardık. Her zaman en iyisini sunmak için bu ailede yerinizi almak isterseniz bizleri dilediğiniz zaman arayın. İzmir şehrinin tüm semtlerinde Gündelik Ev Temizlik desteği veriyoruz. Buca merkezli firmamız güvenilir hizmetleriyle tam not almaya devam ediyor. Temizlik desteğini her zaman geniş bir yelpazede sizlere sunuyoruz.

Kullanılan tüm temizlik bezleri süngerler ve mutfak içerisinde kullanılan temizlik kovası sıfır malzemelerden oluşmaktadır. Çünkü Temizlik sırasında kullanmış olduğumuz tüm ürünler oldukça kalitelidir. Buca Bayan Temizlikçi arıyorsanız bizlere güvenebilirsiniz.

Buca Ev temizliği ile ilgili öneriler

Ev Temizliğinde Pratik Öneriler

1- Tüm temizlik malzemeleri yerine, bir çeyrek (1/4) oranında sıcak suya 1 çay kaşığı sıvı sabun, borik asit (boraks), limon suyu ve sirke katılarak, temizlik malzemesi elde ediliyor.

2- Cam temizleyicileri yerine, bir çeyrek (1/4) oranında suya, 1 yemek kaşığı sirke veya limon suyu katarak temizleyici hazırlayın. Karışım camlara püskürtülerek gazete kağıdı ile silmenizi tavsiye ediyoruz.

3- Lavabo ve lavabo tesisatını temizleme malzemeleri yerine, tıkanmış lavabolarınızı açmak için, lavabonuza haftada bir kez kaynar su dökün. Pompa veya tel kullanarak tıkanıklık gitmiş olacaktır.

4- Fırın temizleyiciler yerine, fırınınızı kullandıktan hemen sonra (soğur soğumaz) tel veya karbonat kullanarak temizleyebilirsiniz. Sertleşmiş kirler için tuz kullanınız. Bu yöntemi kendi kendini temizleyen fırınlarda kullanmayınız.

5- Klozet temizleme malzemeleri yerine, tuvalet fırçası, sirke veya karbonat kullanabilirsiniz.

6- Mobilya parlatıcıları yerine, mobilyalarınızı 1 çay kaşığı limon yağını, yarım litre mineral veya sebze yağı (zeytinyağı, soya yağı ve ayçiçeği yağı) içine karıştırarak siliniz.

7- Halı ve kilim temizleyiciler yerine, karbonat döküp kuru halıyı, 15 dakika beklet sonra elektrik süpürgesi ile süpür.

8- Süs bitkilerini parlatan spreyler yerine, yumuşak sabun ve suyla yapraklarını siliniz.

9- Haşere uzaklaştırıcılar yerine, toz borik asit, evin kenar, köşe ve bucaklarına serpilerek uygulanır.

10- Naftalin hapları yerine, sedir ağacı, lavanta çiçekleri, nane, beyaz biber ve biberiye kullanınız.

11- Evcil hayvanlardaki bit ve keneler için, yemeklerine bir miktar sarımsak koyunuz.

Uygun Fiyata Buca Temizlik Desteği Alın

Buca temizlik hizmeti için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Ev temizliği hizmetlerinde yılların deneyimi ile hareket ediyoruz. Profesyonellik bizim ana prensibimizdir. Bundan dolayı sahip olduğumuz kadro ve sektörü yakından tanıyan elemanlarımızla beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayabiliyoruz. Sitemiz üzerinde hizmetlerimiz hakkında tüm detayları bulabilirsiniz. İnternet adresimizi ziyaret ederek hizmet süreçleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Randevularınızı online olarak alıyor ve kısa sürede adreslerinize ulaşıyoruz. İzmir ilinde sunduğumuz temizlik çalışmalarını her zaman yüksek kaliteyle ulaştırıyoruz. Ne zaman isterseniz sizlere temizlik alanında çözümler verebiliriz.

Buca Ev temizliğinde aradığınız kaliteyle tanışmak isterseniz doğru yerdesiniz. Farklı alanlarda sunduğumuz temizlik uygulamaları ile daha da büyümeye devam ediyor. Hizmet almak istediğiniz temizlik türü ile ilgili seçeneklerden daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Temizlikte profesyonel ekiple, evinizi 1 gün içerisinde bize teslim edin ve elinizi bile kıpırdatmadan en ince detaya kadar temizlik hizmetini kolaylıkla sunabiliyoruz.

Bizi Takip Edin:

Karşıyaka/İzmir 0232 362 18 58

Telefon
Konum