Buca Ev Temizliği İhtiyaçlarınıza Tam Cevap Verecek Niteliktedir

Buca Ev Temizliği

Buca Ev Temizliği

Buca Ev Temizliği İzmir ve çevresinde temizlik şirketi hizmetleriyle siz değerli müşterilerimize tüm semtlerinde ev temizlik hizmetleri, ofis temizliği, inşaat sonrası temizlik, tadilat sonrası temizlik, koltuk yıkama, yerinde halı yıkama ve periyodik temizlik hizmetleri ihtiyacınıza haftanın 7 günü 24 saat cevap vermektedir. İzmir  temizlik şirketleri arasında, hizmet kalitesi yüksek ve referanslı temizlik şirketi olarak firmamız, tüm temizlik ihtiyaçlarınızda profesyonel çözümler üreterek temizlik hizmetleri sunmaktadır.

Temizlik şirketi olarak Buca Ev Temizliği, ev temizliği, ofis temizliği, villa temizlikleri ve inşaat sonu temizlik hizmetlerinde tecrübeli temizlik personelleri tarafından sorunsuz ve eksiksiz hizmet sunmaktadır. Temizlik maddeleri konusunda seçici davranan temizlik firmamız, evlerde ya da iş yerlerinde kullanılan ve marka olarak bilinen temizlik maddeleri kullanmaktayız. Günümüzde hemen herkesin temizlik ihtiyacı bulunmaktadır. Temizlik hizmetleri ihtiyaçlarınıza sorunsuz cevap veren temizlik firması İzmir Ev Temizliği, hizmet almak istediğiniz mekanda tüm temizlik ihtiyaçlarınıza sorunsuz bir şekilde cevap vermektedir. %100 Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız neticesinde,  Buca ve İzmir’in tüm semtlerinde sayısız referanslar edinmiş durumdayız.

Buca Ev Temizliği ile Yüzünüz Gülecek

Buca ev temizliği

Buca ev temizliği

Buca Ev Temizliği, ev temizliği, ofis temizliği, villa temizlikleri ve inşaat sonu temizlik hizmetlerinde tecrübeli temizlik personelleri tarafından sorunsuz ve eksiksiz hizmet sunmaktadır.Müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen temizlik firması olarak temizlik hizmetleri sunduğumuz ailelere kaliteli hizmetlerimiz neticesinde referans edinmeyi başarmış bulunuyoruz. Bunun haklı gururunu yaşamaktan dolayı da mutluyuz.

İnsanlar arasında Buca Ev Temizliği olarak İzmir genelinde bir numara olma yolunda önemli adımlar atmış bulunmaktayız. İnsanlar arasında yapılan reklama önem veren şirketimiz, sizlere uzun süreli hizmet sunmak için tüm gayret ve özverili çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. En iyi temizlik şirketleri arasında yer almanın gururunu ve heyecanını siz değerli müşterilerimiz sayesinde başardık. Sizlere teşekkürü bir borç bilmekteyiz.

İzmir temizlik şirketleri arasında ev temizliği hizmetlerine önem veren Buca Ev Temizliği, temizlenmesi gereken mekanda dezenfekte konusunda tecrübeli ekip ve ekipmanlara sahiptir. Günümüzde son teknolojik temizlik makineleriyle tüm mekanlarda temizlik hizmetleri sunmaktayız. Müşterilerimizin referanslarıyla hareket ettiğimiz için hizmetlerimize ve personelimize sonuna kadar güvenmekteyiz. Ev Temizliği hizmeti ihtiyaçlarınızda firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bornova Ev temizliği ile ilgili öneriler

Ev Temizliğinde Pratik Öneriler

1- Tüm temizlik malzemeleri yerine, bir çeyrek (1/4) oranında sıcak suya 1 çay kaşığı sıvı sabun. borik asit (boraks), limon suyu ve sirke katılarak, temizlik malzemesi elde edilebilir.

2- Cam temizleyicileri yerine, bir çeyrek (1/4) oranında suya, 1 yemek kaşığı sirke veya limon suyu katarak teınizleyici hazırlanabilir. Karışım camlara puskürtülerek gazete kağıtı ile silinir.

3- Lavabo ve lavabo tesisatını temizleme malzemeleri yerine, tıkanmış lavabolarınızı açmak için, lavabonuza haftada bir kez kaynar su dökerek p0m- palayınız veya yılanvarı tel kullanarak tıkanıklığı gideriniz.

4- Fırın temizleyiciler yerine, firınınızı kullandıktan hemen sonra (soğur soğumaz) tel veya karbonat kullanarak temizleyebilirsiniz. Sertleşmiş kirler için tuz kullamnız. Bu yöntemi kendi kendini temizleyen fırınlarda kullanmayımz.

5- Klozet temizleme malzemeleri yerine, tuvalet firçası, siı’ke veya karbonat kullanabilirsiniz.

6- Mobilya parlatıcıları yerine, mobilyalarınızı 1 çay kaşığı limon yağını, yarım litre mineral veya sebze yağı (zeytinyağı, soya yağı ve ayçiçeği yağı) içine karıştırarak siliniz.

7- Halı ve kilim temizleyiciler yerine, karbonat serpilmiş kuru halılarımzı, 15 dakika bekledikten sonra elektrik süpürgesi ile süpürünüz.

8- Süs bitkilerini parlatan spreyler yerine, yumuşak sabun ve suyla yapraklarını silebilirsiniz.

9- Haşere uzaklaştırıcılar yerine, toz borik asit, evin kenar, köşe ve bucaklarına serpilerek uygul anır.

10- Naftalin hapları yerine, sedir ağacı, lavanta çicekleri, nane, beyaz biber ve biberiye kullammz.

11- Evcil hayvanlardaki bit ve keneler için, yemeklerine bir miktar sarmısak koyunuz.

Diğer temizlik şirketi firmalarımızın sitelerinide ziyaret etmek isterseniz aşağıdaki linklerden bakabilirsiniz.

Ev Temizliği nasıl yapılmalıdır?

1- Ev temizliğinde kullanılan firça, sünger, temizlik bezleri, kovalar her kullanılıştan sonra bol su ile temizlenmeli, açık bir yerde kurutulmalı ve dezenfeksiyona tabi tutulmalıdır.

2- Çöpler kesinlikle açık bırakılmamalı, sağlam poşetlerde evden çıkarılmalıdır.

3- Kapı kulpları, telefon gibi sürekli elle temas eden yerler daha sık ternizlenmeli, arada bir dezenfekte edilmelidir.

4- Buzdolabında yiyecekler açık bırakılmamalı, buzdolabı sık sık temizlenmelidir.

5- Çamaşır makinesine bütün giyecekler aym anda atılmamalı, çamaşırlar ayrı ayrı yıkanmalıdır.

6- Mutfak tezgahları, dolapları ve lavabolar sık sık dezenfekte edilmelidir.

7- Dışardan alınan şişeler, meyve ve sebzeler yıkanmadan mutfak tezgahına, buzdolabına konmamalıdır.

8- Ayakkabı ile eve girilmemesine özen gösterilmeli, ya da ayrıca bir ev ayakkabısı bulundurulmalıdar.

9- Pet şişe, naylon poşet, deterjan, kadın ve çocuk bağı kullanımı en aza indirilmelidir.

10- Ev sürekli ve düzenli bir şekilde havalandırılmalıdır.

11- Çamaşırlar hava ile temas halinde kurutulmalı, makinede kurutulan çamaşırlar da bir süre havalandırılmalıdır.

12- Banyo ve tuvalet temizliğine özellikle önem verilmelidir. Tuvalet ve banyo sık sık dezenfektan kullanılarak temizlenmelidir,

13- Kapalı dolaplar sık sık havalandırılmalıdır.

14- Yiyecekler kullanım süreleri içinde kullamlmalı, bozulan yiyecekler hemen atılmalıdır.

15- Su için plastik kaplar tercih edilmemelidir.

16- Yatak çarşafları, yastık ve yatak örtüleri sık sık değiştirilmelidir.

17- Temizlikte kullianıları bezler, kovalar, kaplar ayrılmalı, mutfakta, banyoda kullanılanlar, yer cam ya da kapı silmede kullanılanlar belirlenmelidir.

Diğer temizlik şirketi firmalarımızın sitelerinide ziyaret etmek isterseniz aşağıdaki linklerden bakabilirsiniz.

Bizi Takip Edin:

Karşıyaka/İzmir 0232 362 18 58

Telefon
Konum