Çamdibi Ev Temizliği ile Arayışınız Sona Erecek

Çamdibi Ev Temizliği

Çamdibi Ev Temizliği

Ev temizliği şirketi arayışında mısınız?  Çamdibi başta olmak üzere İzmir’in  tüm semtlerine haftanın 7 günü ev temizliği hizmetleri sunuyoruz. Çamdibi Ev Temizliği tarafından sunulan bütün ev temizlik hizmetlerinde müşteri memnuniyeti ve karşılıklı güven esastır. Müşterilerimizin ev temizliği başta olmak üzere, hastane, okul temizliği dış cephe temizliği, havuz temizliği, başta olmak üzere tüm hizmetlerimizde maksimum kalite beklendiğinin bilincindeyiz.  Bundan dolayı, tecrübeli personelimizin yanında, sektörümüzün trend ekipmanlarını kullanmaktayız.

Modern ekipman, tecrübeli personelle bütün temizlik işlerinizde hizmetinizdeyiz. karşıyaka temizlik şirketi olarak, sadece temizlik hizmetleri verdiğimizi düşünmüyoruz, aynı zamanda müşterilerimizin yaşam kalitelerini arttırdığımızda inanıyoruz. Bunun bilinçle çalıştığımız için Çamdibi ve İzmir’in  bütün ilçelerine yayılan pek çok aile ve kurumsal firma ile çalıştık ve çalışmaya da devam ediyoruz.

Çamdibi Ev Temizliği Sektöründe Yıllardır Hizmet Sunmaktadır

Çamdibi Ev Temizliği

Çamdibi Ev Temizliği

Firmamız tarafından sunulan bütün ev temizlik hizmetlerinde müşteri memnuniyeti ve karşılıklı güven esastır. Ev temizliği şirketleri arasında uzun yıllardır hizmet vermekte olan Çamdibi Ev Temizliği uzun yıllara dayanan tecrübelerimiz ev temizliği hizmetinin müşterilerimizin yaşam kaliteleri arttırırken, firmamızın da itibarına katkıda bulunduğunu biliyoruz. Sizin talepleriniz doğrultusunda ev temizliği için bir ekip gönderebiliyoruz.

Temizlik personelini anlaşmaya göre malzemeli veya malzemesiz isteğinize göre gönderiyoruz. Bununla birlikte müşterilerimizin evlerinin ilk gün içine girdiğiniz gibi temiz olmasını istediğinizi de biliyoruz. İşimizi tutkuyla yaptığımız ve müşterilerimizin yaşam kalitesine, sağlığına katkıda bulunmak istediğimiz için düşünmeden bizi tercih etmeniz gerektiğini gururla söyleyebiliriz. Çünkü biz tutkuyla yaptığımız temizlik işinde Çamdibi Ev Temizliği olarak sürekli çıtayı yüksekte tutmak adına ve hep zirvede kalmak adına, sektörümüzü takip eder ve zamanın gelişmelerine göre firma ve hizmetlerimizi güncelleriz. Bununla birlikte gerek ev temizliği gerekse diğer temizlik hizmetlerinde, fiyatları minimumda tutmaya çalışırız.

Ev temizliği hizmeti için Çamdibi Ev Temizliği firmamızla iletişime geçip gerekli anlaşma sağlandıktan sonra işin hacmine göre 2-3 bayan veya daha fazla ekip ev temizliği için sevk edilir. Ev temizliği hizmetinde ekip sayısı işin büyüklüğüne göre değişebilir. Ev temizliği için görev dağılımı yapılır. İletişim numaralarımızdan bize ulaşabilir, İzmir temizlik şirketi, fiyatları ve diğer bütün konularda bilgi alabilirsiniz.

NEDEN TEMİZLİK FİRMALARI ?

Çünkü kullanılan temizlik malzemelerinin kalitesi bilinçli tüketilmesi temizlik kadrosunun planlama işi ile her bölüme farklı kişilerin bakması her şeyi daha da kolaylaştıracaktır. Hem işini fazlasıyla kolaylaştıracak, çoğu hanımlar hem dışarıda çalışıp hem de ev temizliği yapıyor ve bunun sonucunda çok yoruluyorlar. Oysaki firmalara sadece yaptığı bedelin karşılığını vereceksiniz, bu durum çok fazla standartlarınızı aşmayacaktır. Sizi de rahatlatacaktır.

Çamdibi DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ

Ev ve ofislerinizin temizliği kadar binanızın dış cephe temizliği de hem firma ve evinizin itibarı için hem de sizin ve şehir içerisinde yaşayan kişilerin enerjisini yüksek tutması amacıyla önemlidir.

Çamdibi DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR

Dış cephe temizliği yapılmadan önce dış cephe yapılacak olan mekanın keşfi yapılır. Plaza, İş hanı, apartman, gökdelen gibi yapılarda kullanılacak malzemelerin hepsi ayrı ayrı seçilir. Binanın şartlarına göre uygun ekipmanlar sağlanır. Dış cephelerde kullanılan granit, cam kaplama, metal, siding veya duvar çeşitleri için dış temizlik uygulaması yapılır. Vinç, reklam panoları, askı, iskele gibi malzemelerle son derece titizlikle dış cephe temizliği uygulamasına geçilir. Binanızın dış cephe özelliğine bağlı olarak seçilecek olan dış cephe temizlik kimyasalları ile temizlik işlemine başlanır. Kullanılan kimyasallar TSE garantili kimyasallardan seçilir. Uygulama yapılacak olan binanın dış cephesinde ne tür bir malzeme varsa seçilecek olan temizlik kimyasalı dış cephe malzemesine hasar vermeyen özelliği olan ürünlerdir.

CAM GİYDİRME CEPHELİ BİNALAR

Cam giydirme cephesi olan camcı personeller dış cephelerde kullanılması amaçlı kullanılan dış cephe cam temizleme makineleri ile işlem uygulamaktadır. Bu cihazlar güvenlik ve bakım sertifikaları ile kullanılırlar, hizmet veren ekipler operatör belgeleri ile çalışan profesyonel ve iş güvenliklerini almış kişilerdir. Dış cephelerde kullanılan cihaz ve kimyasalların yapabileceği çizik ve hasar oluşumlarının oluşmaması için gereken tüm önlemler sitemiz aracılığıyla anlaşma sağlayacağınız şirket tarafından alınır.

 

Diğer temizlik şirketi firmalarımızın sitelerinide ziyaret etmek isterseniz aşağıdaki linklerden bakabilirsiniz.

Bizi Takip Edin:

Karşıyaka/İzmir 0232 362 18 58

Telefon
Konum