Skip to main content

Evka 6 Ev Temizliği ile Arayışınız Sona Erecek

Ev temizliği şirketi arayışında mısınız?  Evka 6 başta olmak üzere İzmir’in tüm semtlerine haftanın 7 günü ev temizliği hizmetleri sunuyoruz. Evka 6 Temizliği tarafından sunulan bütün ev temizlik hizmetlerinde müşteri memnuniyeti ve karşılıklı güven esastır. Müşterilerimizin ev temizliği başta olmak üzere, hastane, okul temizliği dış cephe temizliği, havuz temizliği, başta olmak üzere tüm hizmetlerimizde maksimum kalite beklendiğinin bilincindeyiz.  Bundan dolayı, tecrübeli personelimizin yanında, sektörümüzün trend ekipmanlarını kullanmaktayız.

Modern ekipman, tecrübeli personelle bütün temizlik işlerinizde hizmetinizdeyiz. Evka 6 Ev Temizliği olarak, sadece temizlik hizmetleri verdiğimizi düşünmüyoruz, aynı zamanda müşterilerimizin yaşam kalitelerini arttırdığımızda inanıyoruz. Bunun bilinçle çalıştığımız için Evka 6 ve İzmir’in bütün ilçelerine yayılan pek çok aile ve kurumsal firma ile çalıştık ve çalışmaya da devam ediyoruz.

Evka 6 Ev Temizliği Sektöründe Yıllardır Hizmet Sunmaktadır

"<yoastmark

Evka 6 Ev Temizliği olarak, sadece temizlik hizmetleri verdiğimizi düşünmüyoruz, aynı zamanda müşterilerimizin yaşam kalitelerini arttırdığımızda inanıyoruz. İzmir Temizlik Şirketileri arasında uzun yıllardır hizmet vermekte olan Evka 6 Ev Temizliği uzun yıllara dayanan tecrübelerimiz ev temizliği hizmetinin müşterilerimizin yaşam kaliteleri arttırırken, firmamızın da itibarına katkıda bulunduğunu biliyoruz. Sizin talepleriniz doğrultusunda ev temizliği için bir ekip gönderebiliyoruz.

Temizlik personelini anlaşmaya göre malzemeli veya malzemesiz isteğinize göre gönderiyoruz. Bununla birlikte müşterilerimizin evlerinin ilk gün içine girdiğiniz gibi temiz olmasını istediğinizi de biliyoruz. İşimizi tutkuyla yaptığımız ve müşterilerimizin yaşam kalitesine, sağlığına katkıda bulunmak istediğimiz için düşünmeden bizi tercih etmeniz gerektiğini gururla söyleyebiliriz. Çünkü biz tutkuyla yaptığımız temizlik işinde Ev Temizliği olarak sürekli çıtayı yüksekte tutmak adına ve hep zirvede kalmak adına, sektörümüzü takip eder ve zamanın gelişmelerine göre firma ve hizmetlerimizi güncelleriz. Bununla birlikte gerek ev temizliği gerekse diğer temizlik hizmetlerinde, fiyatları minimumda tutmaya çalışırız.

Ev temizliği hizmeti için  firmamızla iletişime geçip gerekli anlaşma sağlandıktan sonra işin hacmine göre 2-3 bayan veya daha fazla ekip ev temizliği için sevk edilir. Ev temizliği hizmetinde ekip sayısı işin büyüklüğüne göre değişebilir. Ev temizliği için görev dağılımı yapılır. İletişim numaralarımızdan bize ulaşabilir, temizlik hizmetleri, fiyatları ve diğer bütün konularda bilgi alabilirsiniz.

Ev 6 Temizlik Şirketi

Ev 6 Temizlik Şirketi

Dış cephe cam temizliği

Dış cephe temizlik ve cam temizliği uzmanlık gerektiren bir temizlik türüdür. Dış cephe temizliği’nde metal ve cam yüzeyler birbirinden farklı değerlendirilmeli ve iki yüzeyinde temizlik kimyasalı kendine münhasır olmalıdır. Kullanılan kimyasallar kesinlikle TSE belgesine sahip ürünlerden seçilmelidir. Zira yanlış yapılan dış cephe cam temizlik hizmeti etkin ve kalıcı çözümden çok geçici ve cepheye zarar veren bir hizmetten öteye gitmez,  Yapılan araştırmalar ve tecrübelerimiz doğrultusunda gördük ki dış cephe cam temizliği yılda en az iki kez yapılmalı ve binamızı korozyona karşı korumalıyız.

Bilinçli yapılan dış cephe cam temizliği cephelerin yağmur, kar ve toza karşı maksimum korumasını sağlayacağı gibi estetik görünümlerini de koruyacaktır. Bir diğer önemli husus ise dış cephe cam temizliğini yapan şirket ya da kişilerin iş güvenliği açışından dış cephe cam temizliği yapan personellerin SSK lı olmaları ve müşteriye bu konuda güven vermeleridir. Sonuçta unutmayalım ki garantisi olmayan hiçbir hizmetin ikinci bir şansı olmaz!

Dış cephe alikoband, alüminyum, Metal, kaplama, cam giydirme cephe, btb, plaza ya da yüksek bina türü ne olursa olsun binanızın konumuna göre vinç yardımı, asma sepet yardımı, makaslı platform, örümcek vinç ya da teleskopik uzatma ile binanıza uygun bir çözüm önerilir. Cephe nizin periyodik (sürekli) temizlik silimi konusunda sözleşme önerilerimizi dikkate almanızı önerir çalışmamızın devamını dileriz. Temizlik Şirketi tecrübeli personel, doğru kimyasal teknolojik ekipman ve garantili hizmet ile siz müşterilerine yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. ÜCRETSİZ keşif hizmetimizden yararlanın, sizlerinde güçlü ve güvenilir yardımcınız olalım…

Yenilik, kalite ve hizmet sunumu açısından EGE bölgesinin temizlik sektöründeki en iyi firması olarak temizlik ile ilgili her türlü ihtiyaca çözüm üreterek liderliğimizi devam ettirmek; bu sayede müşterilerimizin, bayilerimizin ve personelimizin çalışmaktan gurur duyduğu bir kuruluş olarak temizlik hizmetleri EGE bölgesinin en seçkin şirketleri arasında yer almaktadır.

Bizi Takip Edin:

Karşıyaka/İzmir 0232 362 18 58

 

Telefon
Konum