Skip to main content

Evka 5 Ev Temizliği İhtiyaçlarınıza Tam Cevap Verecek Niteliktedir

Evka 5 Ev Temizliği

Evka 5 Ev Temizliği

Evka 5 Ev Temizliği İzmir ve çevresinde temizlik şirketi hizmetleriyle siz değerli müşterilerimize tüm semtlerinde ev temizlik hizmetleri, ofis temizliği, inşaat sonrası temizlik, tadilat sonrası temizlik, koltuk yıkama, yerinde halı yıkama ve periyodik temizlik hizmetleri ihtiyacınıza haftanın 7 günü 24 saat cevap vermektedir. İzmir temizlik şirketleri arasında, hizmet kalitesi yüksek ve referanslı temizlik şirketi olarak firmamız, tüm temizlik ihtiyaçlarınızda profesyonel çözümler üreterek İzmir temizlik hizmetleri sunmaktadır.

Temizlik şirketi olarak Evka 5 Ev Temizliği, ev temizliği, ofis temizliği, villa temizlikleri ve inşaat sonu temizlik hizmetlerinde tecrübeli temizlik personelleri tarafından sorunsuz ve eksiksiz hizmet sunmaktadır. Temizlik maddeleri konusunda seçici davranan temizlik firmamız, evlerde ya da iş yerlerinde kullanılan ve marka olarak bilinen temizlik maddeleri kullanmaktayız. Günümüzde hemen herkesin temizlik ihtiyacı bulunmaktadır. Temizlik hizmetleri ihtiyaçlarınıza sorunsuz cevap veren temizlik firması Karşıyaka temizlik şirketi, hizmet almak istediğiniz mekanda tüm temizlik ihtiyaçlarınıza sorunsuz bir şekilde cevap vermektedir. %100 Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız neticesinde,  Evka 5 ve İzmir’in tüm semtlerinde sayısız referanslar edinmiş durumdayız.

Evka 5 Ev Temizliği ile Yüzünüz Gülecek

Evka 5 Ev Temizliği

Evka 5 Ev Temizliği

Müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen temizlik firması olarak Evka 5 Ev Temizliği temizlik hizmetleri sunduğumuz ailelere kaliteli hizmetlerimiz neticesinde referans edinmeyi başarmış bulunuyoruz. Bunun haklı gururunu yaşamaktan dolayı da mutluyuz. İnsanlar arasında Evka 5 Ev Temizliği olarak İzmir genelinde bir numara olma yolunda önemli adımlar altmış bulunmaktayız. İnsanlar arasında yapılan reklama önem veren şirketimiz, sizlere uzun süreli hizmet sunmak için tüm gayret ve özverili çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. En iyi temizlik şirketleri arasında yer almanın gururunu ve heyecanını siz değerli müşterilerimiz sayesinde başardık. Sizlere teşekkürü bir borç bilmekteyiz.

İzmir temizlik şirketleri arasında ev temizliği hizmetlerine önem veren şirketimiz, temizlenmesi gereken mekanda  dezenfekte konusunda tecrübeli ekip ve ekipmanlara sahiptir. Günümüzde son teknolojik temizlik makineleriyle tüm mekanlarda temizlik hizmetleri sunmaktayız. Müşterilerimizin referanslarıyla hareket ettiğimiz için hizmetlerimize ve personelimize sonuna kadar güvenmekteyiz. Ev Temizliği hizmeti ihtiyaçlarınızda firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Evka 5 Temizlik Şirketi

Evka 5 Temizlik Şirketi

Buhar Makinası ile temizlik

Buhar makinası ile temizlik siz musterilerimize dezanfektan ve hijyenik ortamlar sunar. Herhangi bir kimyasal madde kullanılmadıgı ıcın dogal temiz bir ortam sunar.

Kullanıldığı alanlar

  • Halı ve tüm sert zeminlerin; fırın, ocak, banyo, tuvalet, lavaboların temizliği ve sterilize edilmesi
  • Camların ve diğer parlak yüzeylerin silinmesi
  • Kıyafet, perde, koltuk yüzlerinin silinmesi ve sterilize edilmesi
  • Koltuk yıkama
  • İnşaat sonrası temizlik
  • Lavabo (WC) Temizliği
  • Dikkat- Buhar veren makineler ile halı ve koltuk yıkamalarında karşılaştığımız sorunlar nedeni ile bu makinemizi artık halı ve koltuk yıkamasında ve diğer alanlarda ev temizliğinde kullanmamaktayız.Yüksek derecede ısı ile oluşan buhar bazı saten ve naylon kumaşların yıpranmasına büzüşüp buruşmasına hatta erimesine neden olmaktadır. Bazı firmalar bu makinelerin satış reklamlarında belirtilen övgü dolu sözler ile müşterilerini yanıltmakla kalmayıp zarara neden olmaktadır.

Cila ve Zemin Yıkama

Cilalamada iki yöntem vardir. Ilk yöntem,mermer gibi kalsiyum karbonat içeren dogal tas zeminlere tatbik edilen kristalize cilalama yöntemidir. Bu islemin ilk uygulamasi zor olmasina ragmen dayanikliligi ve parlakligi fazla,bakimi da kolay olmaktadir.

İkinci yöntem karo, çini, pvc esasli linolium,marmelium gibi zeminlerde kullanilan polimer bazli cilalarin uygulanmasidir.Bu cilalar kendiliginden parlayan özellikte olup,profosyonel kişiler tarafindan yapilabilmektedir.

Dayanikliligi kristalize cilaya göre daha azdir, fakat pvc esasli zeminler için bilinen en etkin yöntemdir. Her iki türlü cilalama yöntemide kayganligi olmayan zeminler meydana getirir.

Çalışanların Mutluluğu Müşterilerimize dünya standartlarında en yeni ve gelişmiş ürünleri, yetkin kadromuz, bayilerimiz aracılığı ile kaliteli ve eksiksiz hizmet anlayışıyla sunmak, temizlik ile ilgili her türlü ihtiyaç için beklenenden fazlasını vererek, sektördeki en yüksek müşteri memnuniyetine ulaşmak, toplumumuza, bayilerimize ve çalışanlarımıza kattığımız değeri sürekli olarak arttırmaktır.

Bizi Takip Edin:

Karşıyaka/İzmir 0232 362 18 58

Telefon
Konum