Skip to main content

Güzelbahçe Ev Temizliği Müşterilerimizin İlk Tercihi

Güzelbahçe Ev Temizliği

Güzelbahçe Ev Temizliği

Çalışma koşullarından ve yaşam koşullarından dolayı evlerde her ne kadar daha az vakit geçirmekte olsak da, birçok insan evinde huzur bulduğunu söylemektedir. Çalışan bayanlar açısından, büyük bir zahmet ve külfet olsa da ev temizliği vazgeçilmez ihtiyaçlardandır. Güzelbahçe Ev Temizliği olarak ev temizliği konusunda inşaat sonrası ve taşınma öncesi temizlik hizmetini de gerçekleştiriyoruz. Bu konuda, uzun yılların bizlere vermiş olduğu tecrübe sayesinde sizlere profesyonel ekibimizle güler yüzlü bir hizmet vermekteyiz.

Güzelbahçe ve İzmir çevresinde verdiğimiz Ev Temizliği hizmetlerimiz ile firmamız göz doldurmaktayız. Konuya çok kısa da olsa değinmek gerekirse ev temizliklerinde temel olarak; zeminlerin silinmesi, cam çerçeve temizliği, mutfak dolaplarının temizliği, banyo ve tuvaletin temizliği ve hijyeni, dolap ve koltukların silinmesi, genel aksesuarların temizliği gibi temel başlıklar yer almaktadır. Güzelbahçe Ev Temizliği olarak sizin istek ve ihtiyaçlarını tek bir hizmet anlayışında birleştirmekte ve aynı doğrultuda ve özende hizmetlerimizi vermekteyiz. Tavsiye ettiğimiz konulardan biri ev temizliğinizi düzenli olarak belirli sürelerde gerçekleştirilmenizdir.

Güzelbahçe Temizlik Şirketi

Güzelbahçe Temizlik Şirketi

Güzelbahçe Ev Temizliği ile Eviniz Daha Temiz ve Ferah Hale Gelecektir

Güzelbahçe Ev Temizliği olarak ev temizliği konusunda inşaat sonrası ve taşınma öncesi temizlik hizmetini de gerçekleştiriyoruz. Bu konuda, uzun yılların bizlere vermiş olduğu tecrübe sayesinde sizlere profesyonel ekibimizle güler yüzlü bir hizmet vermekteyiz. Örneğin, iki ay boyunca silinmeyen cam ve çerçeveler zamanla parlaklığını kaybeder ve çerçevelerin rengi değişmeye başlamakta ve lekelerin çıkması imkânsız hale gelebilmektedir. Başka bir örnek ise mutfak dolapları uzun bir süre temizlenmediğinde, dolaplardan yağları ve tozları arındırmak oldukça güç olacaktır. Karşıyaka temizlik şirketi firmamız bunun her zaman farkında olarak hizmet verdiğimiz müşterilerin sağlığını ve hijyenini düşünmekteyiz. Bahsettiğimiz yüzeyler ne kadar kirliyse, o kiri yüzeyden arındırmak için bir o kadar fazla kimyasal kullanılması mecburidir. Fazla ve etkin kimyasalların yan etkilerinin olduğunu hatırlatmak isteriz.

Güzelbahçe Temizlik Firmaları

Güzelbahçe Temizlik Firmaları

Ev kadınları ve çalışan kadınların yoğun programlarından ev temizliğini içlerine sinerek yapamamaktadırlar. Kapı, pencere dahil ne kadar temizleseler de yorulmalarını bir kenara bırakın dip köşe temizlemiş olamayacaklardır. Bunun için profesyonel hizmet anlayışımız ve tecrübeli ekibimizle Güzelbahçe Ev Temizliği olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Aklınıza takılan her soruyu, isteği bize dile getirebilirsiniz. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sahip olduğumuz bilgi birikimimiz ve tecrübemizle tüm sorularınızın yanıtını almış olacaksınız. Bu konuda çok fazla yanıltıcı bilgi ve hizmetle dolu ortamda güvenilir bir firmadan ev temizliği hizmeti almak sizin de hakkınız. Beklemeden arayın.

Güzelbahçe koltuk yıkama

Güzelbahçe koltuk yıkama üstün temizlik anlayışı ile koltuklarınızı temizler, ayrıca temizlemekte de kalmaz uzun süreli kullanmanıza destek olur. Düzenli bakım ve yıkama hizmeti ile sizlerde sevdiğiniz koltuklarınızla uzun seneler birlikte olursunuz. Kaliteli şampuan ve deterjanlar sayesinde koltuklarınız uzun süre yeni yıkamadan gelmiş gibi güzel kokar. İşini hakkıyla yapan alanında usta olan ellerde koltuklarınızın temizliği Güzelbahçe koltuk yıkama ile daha temiz. Zamanın yeniliklerini takip ederek üstün müşteri memnuniyetini amaçlamaktadır.

Güzelbahçe’de oturan insanların koltukları Güzelbahçe koltuk yıkama sayesinde pırıl pırıl görünmektedir. Sizler de bu kaliteli koltuk yıkama hizmetinden yararlanmak isterseniz yakın semtlerden de bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Güzelbahçe koltuk yıkama
 verdiği temizlik hizmeti ile bu alanda kendini kanıtlayarak rakiplerinin önüne geçmeyi başarmıştır. Bu başarı da müşterilerimizin de payının büyük olması nedeni ile karşılığını daha iyi hizmet vererek karşılamaktadır. Planlı ve düzenli çalışma prensibi ile varlığını sürdürmeye devam eden firmamız sizlere temizlikte en iyisini garanti eder. Koltuk temizliğinde sizlerde en iyisini istiyorsanız vakit kaybetmeden bizi arayın.

Temizlik sırasında kullanılan malzemeler ve bunların bakımı da özen ister. Temizlik sırasında eldiven kullanmakta yarar vardır. Burada amaç el cildinin korunmasıdır. Eldiven giyilmeden önce eller kurallara uygun olarak yıkanır ve kurulanır. Kirliliğin yayılmasının eldivenler aracılığıyla olabileceği unutulmamalıdır. Atık bulaşmış eldivenler, kendileri de birer bulaştırıcı araç olurlar. Bu nedenle temizlik sırasında eldivenler, faraş ve fırça gibi bir araç kullanmadan doğrudan, atıklarla temas ettirilmemelidir.

Bizi Takip Edin:

Karşıyaka/İzmir 0232 362 18 58

Telefon
Konum