Skip to main content

Hatay Ev Temizliği ile İstediğiniz Temizliğe Kavuşun

Hatay Ev Temizliği

Hatay Ev Temizliği

Hatay Ev Temizliği, başta ev temizliği olmak üzere ofis temizliği, hastane temizliği ve dış cephe cam temizliği alanlarında temizlik hizmeti arayanlara gerekli desteği eksiksiz sunan bir firmadır. Deneyimli, adlı sicil kaydı kontrol edilmiş, düzenli eğitimlerden geçen referanslı temizlik profesyonelleri, firmamız çatısı altında evlere hizmet sunuyor. İzmir Temizlik konusunda deneyimli ve işinde uzman bir firma olarak talep doğrultusunda müşterilerin evleri ve işyerleri ile bir araya geliyoruz.

Hatay ve İzmir çevresinde hizmet veren Hatay Ev Temizliği firmamızın geleneksel temizlik hizmetlerinden farkı ise yarattığı değerde saklıdır.  Müşteri tarafında, temizlikçi çalıştıranlar özellikle son iki senedir yeni yasal düzenlemeler sebebi ile zorlu bir sürecin parçası olmuştur. Ev hizmetlerinde 10 gün ve daha fazla süreyle temizlik profesyoneli çalıştıranlar aylık sigorta maliyeti ile karşı karşıya kalıyorlar. Hatay Ev Temizliği, bu süreci temizlik profesyoneli olan tecrübeli çalışanlarımız ile sorunsuz, ek maliyetsiz, kişiye özel ve müşteriye uygun bir hizmete dönüştürmektedir. Bu sayede, evlerde veya iş yerlerinde sunulan temizlik hizmeti sırasında, müşterilerin orada olma zorunlulukları da ortadan kalkıyor.

Hatay Ev Temizliği Evinizin Yüzünü Değiştiriyor

 

Hatay Temizlik Şirketi

Hatay Temizlik Şirketi

Hatay  Ev Temizliği, performansındaki artış sayesinde ile büyümeye devam etmektedir. Ev temizliği hizmeti verdiğimiz tüm müşterilerden olumlu geri dönüşleri dikkate aldığımızda Hatay Ev Temizliği firmamızın müşteri memnuniyeti de oldukça yüksektir.

Hatay Ev Temizliği fiyatlandırma konusunda da kurulduğu günden bu yana müşterilere en dürüst şekilde yaklaşmaktadır. Dönemsel olarak değişiklik gösteren veya bulunduğu bölgeye göre farklılık gösteren fiyat sistemi yerine, müşterilere belirli temizlik bedeli fiyatları sunmaktadır.  Firmamız, temizlik hizmeti sunan diğer platformların aksine temizliği belirli bir saat ile sınırlandırmamaktadır. Evlerin büyüklüğüne göre önceden belirlenmiş fiyatlar üzerinden hizmet alan Karşıyaka temizlik şirketi müşterileri bu sayede hem bütçe hem de zamandan tasarruf edebilmektedir.

Kurulduğu günden bu yana birçok müşteriye hizmet veren şirketimiz, performansındaki artış sayesinde ile büyümeye devam etmektedir. Ev temizliği hizmeti verdiğimiz tüm müşterilerden olumlu geri dönüşleri dikkate aldığımızda firmamızın müşteri memnuniyeti de oldukça yüksektir. Hatay’da adını duyuran firmamız İzmir ve çevresinden gelen talepleri de değerlendirerek temizlik hizmetlerini vermeye devam etmektedir. Sizler de ev temizliği konusunda güvenilir bir firma arayışındaysanız bizimle görüşmeden karar vermenizi istemeyiz.

Hatay Temizlik Firmaları

Hatay Temizlik Firmaları

Hatay Ev Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ortamın temizliği olabildiğince sık yapılmalıdır. Temizlik sırasında başka yerlere ait eşyalar yerlerine götürülüp (dolap içi, başka oda vs.) düzenlenerek ortam hazırlandıktan sonra temizlenmelidir. Yerler ve yüzeyler pürüzsüz olmalıdır. Bu nedenle cila ve boya bakımı en geç iki yılda bir yapılmalıdır.
Tüm mobilya ve malzemeler ortama yerleştirilirken, temizlik için kolaylık sağlama düşüncesiyle, özel ilgi gösterilmelidir. Örneğin; yerinden oynamayacak kadar ağır olan parçaların arkasında ve yanında boşluk bırakılır, jaluzi gibi fazla yüzey içeren ve temizliği zor olan malzeme yerine, olanak varsa yıkanabilen basit gereçler kullanılması yararlıdır.
Kirli zeminleri temizlerken kiri temiz alanlara yaymamak amaç olmalıdır. Temizlik gereçleri temizlenen yüzeylerden her zaman ve kesinlikle daha temiz olmalıdır. Sırasıyla:

 1. Önce görünen kirler temizlenmeli; ileri temizlik, aşamalı olarak uygun sırayla gerçekleştirilmelidir.
 2. Temizlik sırasında öncelikle sıcak su kullanılır.
 3. Temizliği yapılan yüzeyler sonunda kuru olarak bırakılır.
 4. Kullanılacak malzeme etkili, kullanım amacına ve standartlara uygun olmalıdır.

Farklı Ortamlar İçin Temizlik Önerileri

Yerler ve Yüzeyler

 • Temizlik sırasında olabildiğince çok yüzeye ulaşmak için, hareket edebilen eşyalar yerlerinden oynatılır.
 • Vakumlu süpürge ile toz kaldırmadan süpürülür.
 • Süpürme sonrası deterjanlı su ile ıslatılmış paspasla silinir.
 • Uzun süre temizlenmemiş, kalıcı kirler bulunan ortamların temizliği özen ister.
 • Yerlerin önce ıslatılarak, spatula gibi kazıyıcılar yardımıyla, mekanik olarak temizlenmesi gerekebilir.
 • Mobilyaların tozları, nemli bezle silinir. Lekeler varsa, yüzeyi bozmayacak özeltemizleyiciler ya da deterjan kullanılarak temizlenmeli, kuru bez ya da nemli bezle son bakım yapılmalıdır.
 • Fayans yüzeyler her gün deterjanlı nemli bezle silinir. Sabunsuz bezle durulanır.
 • Camlar, çerçeveler ve kapılar, en geç ayda bir, deterjanlı su ile ıslatılmış bezle temizlenir ve sabunsuz bezle durulanır.
 • Kapı kolları, banko ya da merdiven kenarı gibi çok kişinin ellerinin değdiği yüzeyler, önce sıcak su ve deterjanla, daha sonra dezenfektan eklenmiş suyla silinir.
 • Perdeler ve diğer kumaş materyal en geç iki ayda bir çamaşır makinesinde uygun programla yıkanır ya da gerekirse kuru temizleme yapılır.
 • Pano, tablo, ayna, abajur ve radyatör petekleri de temizlenecek yüzeyler arasındadır ve mobilyalar gibi temizlenir.
 • Akıtmayan naylon torbalar ile birlikte kullanılan çöp kovaları, en geç haftada bir, mekanik temizlik yapıldıktan sonra deterjanlı su ile fırçalanarak temizlenir, kurulanır.

 

Bizi Takip Edin:

Karşıyaka/İzmir 0232 362 18 58

 

Telefon
Konum