İzmir Temizlik Hizmetleri Almak İster misiniz ?

İzmir Temizlik Hizmetleri, Ev temizliği şirketi olarak İzmir’in tüm semtlerine ev temizliği, ofis temizliği, hastane temizliği ve dış cephe cam temizliği hizmetleri sunmaktayız. Bütün temizlik hizmetlerinde müşteri memnuniyeti ve güven çalışma prensiplerimiz arasında yer almaktadır. Müşterilerimizin ev temizliği başta olmak üzere, hastane, dış cephe temizliği ve ofis temizliği gibi temizlik ihtiyacı duyacağı alanların tümünde hizmet vermekteyiz, bunun sonucunda maksimum kalite beklendiğinin de bilincindeyiz. Bundan dolayıdır ki, tecrübeli personelimizin yanında, sektörümüzün son çıkan ekipmanlarından yararlanılmakta, kullanılan cihazların tümü çevreye zarar vermeyen doğa dostu cihazlar olup sessiz çalışmaktadırlar. Böylelikle temizlik yaparken bir taraftan, diğer taraftan çıkan toz, makine fanı buharı gibi etkenlerden de korumuş olmaktayız.
Müşteri talepleri doğrultusun da verdiğimiz temizlik hizmetleri için personelleri temizlenecek alana göre göndermekteyiz.

Karşıyaka temizlik şirketi, Temizlik hizmeti veren personellerimizin gelebilmesi için anlaşma yapılması gerekmektedir. Sunulan temizlik hizmetleri Günlük, daimi, temizlik malzemeli yada malzemesiz olarak değişiklik göstermektedir .
Ev temizlik şirketleri için firmamızla iletişime geçip gerekli anlaşma sağlandıktan sonra personellerimizin temizlik için yönlendirilmesi yapılarak temizlik hizmetinin başlanması sağlanır.

Temizlik Hizmetlerinde Tavsiye Edilen Firmayız

İzmir Temizlik Hizmetleri, Ev temizliği şirketlerinde personel sayısı işin büyüklüğüne, metre karesine kat sayısına göre değişiklikler göstermektedir. Ev temizliği için görev dağılımı yapılarak personellerimiz işe başlarlar. İletişim numaralarımızdan bize ulaşabilir, temizlik hizmetleri, fiyatları ve diğer sorularınızı ve konuları  bize aktarıp, bilgi alabilirsiniz.

Ofis temizliği şirketleri ise ev temizliğinde ki gibi temizlenecek alana göre değişiklik göstermektedir. Ofis temizliği kullanılan kimyasal maddelerde de değişiklik göstermektedir. Ofis temizliği ev temizliği ile karıştırılmamalı yapılan temizlik hizmeti birbirinden farklı olduğu kabul edilmelidir.

İzmir Temizlik Hizmetleri

İzmir Temizlik Hizmetleri

Hastane temizlik şirketleri daimi personel desteği sağlanmaktadır.Hastaneler için personel desteği yapılan ihale sonucunda kazanılması ile gerçekleşmektedir. Hastane personellerimiz alanında eğitim görmüş kişiler olup çalışma sistemleri hizmet verdikleri hastane kurallarına uygundur.

Dış cephe cam temizlik şirketleri kullanılan ekipmanlar son teknoloji olup tüm iş sağlığı ve güvenliği için önlemler alınmaktadır. Personellerimiz bu konuda özel eğitim görmüş ve güvenlik kurallarını asla ihmal etmeden çalışmaktadır. Dış cephe cam temizliğinde birkaç farklı şekilde yapılmakta olup bunun seçimi firma personel ve yetkilileri tarafından yüzey incelenerek yapılmaktadır.

İletişim kısmından bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Diğer temizlik şirketi firmalarımızın sitelerinide ziyaret etmek isterseniz aşağıdaki linklerden bakabilirsiniz.

Bizi Takip Edin:

Karşıyaka/İzmir 0232 362 18 58

Telefon
Konum