Skip to main content

Karaburun Ev Temizliği ile Arayışınız Sona Erecek

Karaburun Ev Temizliği

Karaburun Ev Temizliği

Karaburun Ev temizliği şirketi arayışında mısınız?  Karaburun başta olmak üzere İzmir’in  tüm semtlerine haftanın 7 günü ev temizliği hizmetleri sunuyoruz. Karaburun Ev Temizliği tarafından sunulan bütün ev temizlik hizmetlerinde müşteri memnuniyeti ve karşılıklı güven esastır. Müşterilerimizin ev temizliği başta olmak üzere, hastane, okul temizliği dış cephe temizliği, havuz temizliği, başta olmak üzere tüm hizmetlerimizde maksimum kalite beklendiğinin bilincindeyiz.  Bundan dolayı, tecrübeli personelimizin yanında, sektörümüzün trend ekipmanlarını kullanmaktayız.

Modern ekipman, tecrübeli personelle bütün temizlik işlerinizde hizmetinizdeyiz. Karşıyaka temizlik şirketi olarak, sadece temizlik hizmetleri verdiğimizi düşünmüyoruz, aynı zamanda müşterilerimizin yaşam kalitelerini arttırdığımızda inanıyoruz. Bunun bilinçle çalıştığımız için Karaburun ve İzmir’in bütün ilçelerine yayılan pek çok aile ve kurumsal firma ile çalıştık ve çalışmaya da devam ediyoruz.

Karaburun Ev Temizliği Sektöründe Yıllardır Hizmet Sunmaktadır

Karaburun Ev Temizliği olarak, sadece temizlik hizmetleri verdiğimizi düşünmüyoruz, aynı zamanda müşterilerimizin yaşam kalitelerini arttırdığımızda inanıyoruz.

Ev temizliği şirketleri arasında uzun yıllardır hizmet vermekte olan , uzun yıllara dayanan tecrübelerimiz ev temizliği hizmetinin müşterilerimizin yaşam kaliteleri arttırırken, firmamızın da itibarına katkıda bulunduğunu biliyoruz. Sizin talepleriniz doğrultusunda ev temizliği için bir ekip gönderebiliyoruz. Temizlik personelini anlaşmaya göre malzemeli veya malzemesiz isteğinize göre gönderiyoruz. Bununla birlikte müşterilerimizin evlerinin ilk gün içine girdiğiniz gibi temiz olmasını istediğinizi de biliyoruz.

İşimizi tutkuyla yaptığımız ve müşterilerimizin yaşam kalitesine, sağlığına katkıda bulunmak istediğimiz için düşünmeden bizi tercih etmeniz gerektiğini gururla söyleyebiliriz. Çünkü biz tutkuyla yaptığımız temizlik işinde Karaburun Ev Temizliği olarak sürekli çıtayı yüksekte tutmak adına ve hep zirvede kalmak adına, sektörümüzü takip eder ve zamanın gelişmelerine göre firma ve hizmetlerimizi güncelleriz. Bununla birlikte gerek ev temizliği gerekse diğer temizlik hizmetlerinde, fiyatları minimumda tutmaya çalışırız.

Ev temizliği hizmeti için  firmamızla iletişime geçip gerekli anlaşma sağlandıktan sonra işin hacmine göre 2-3 bayan veya daha fazla ekip ev temizliği için sevk edilir. Ev temizliği hizmetinde ekip sayısı işin büyüklüğüne göre değişebilir. Ev temizliği için görev dağılımı yapılır. İletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Kemalpaşa Ev Temizliği yazımızı okumak isterseniz,  fiyatları ve diğer bütün konularda bilgi alabilirsiniz.

Karaburun Koltuk Yıkama Hizmeti

Karaburun koltuk yıkama; müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutması müşterilerinin de dikkatini çekerek daha çok tercih edilmektedir. A kalite malzemeler kullanarak koltuk temizliğinde bir adım önde olan firmamız sizlere koltuklarınızla tertemiz zamanlar geçirmenizi sağlıyor. Kendine özgü imkân ve olanakları ile koltuklarınız yerinde yıkama hizmeti ile ilk gün ki parlaklığında olur.

Günün birçoğunu üzerinde geçirdiğimiz koltuklar zaman için de kirlenmektedir. Kirlenen koltuklar sizleri oldukça huzursuz etmektedir. Özellikle salon ve oturma odasını bir odada kullanıyorsanız kirlenme oranı daha yüksek olacaktır. Bu nedenle sizin işini iyi yapan ve müşterisini mağdur etmeyen bir koltuk yıkamacıya ihtiyacınız olacaktır. Tam da bu anlamda kaliteli hizmeti kendine ilke edinmiş Karaburun koltuk yıkama işini oldukça iyi yapmaktadır.

Karaburun koltuk yıkama ile temizlik adına bütün ihtiyaçlarınız karşılanarak memnun bir alışveriş keyfi yaşarsınız. Aldığınız kaliteli hizmetin farkı siz değerli müşterilerimizi farkından kaynaklanmaktadır. Sizlerde evinizin tertemiz olmasını arzu ediyorsanız ve nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız bizim güvencemiz altında koltuklarınızı yıkatarak başlayabilirsiniz.

Karaburun Temizlik Şirketi Farkı

Bizi Takip Edin:

Karşıyaka/İzmir 0232 362 18 58

Telefon
Konum