Evka 2 Ev Temizliği ile Rahatlayacaksınız

Evka 2 Ev Temizliği, hizmeti geçmişte sadece yüksek gelirli insanların faydalandığı bir hizmetken günümüzde artık çok daha geniş bir kitlenin kolaylıkla talep edebildiği bir hizmet haline gelmiştir. Ev temizliği her zaman herkes için bir dert bir angarya olarak hayatı etkileyen faktörler arasında yer alıyor. Daha kaliteli bir hayat için ev temizliğini profesyonel yardım ile halletmek gerekiyor. Hayatınızı daha kaliteli  daha temiz evlere sahip olmak istiyorsak ev temizliği hizmetini profesyonel hizmet veren Evka 2 Ev Temizliği firmamız ile halledebilirsiniz. İzmir Ev temizliği fiyatları ne kadar diye düşünmenize de gerek yok. Çünkü sunulan hizmetinin kalitesine göre fiyatlarımız oldukça uygundur.

Evka 2 Ev Temizliği, Evka 2 ve İzmir çevresinde başarıları ile adından çok söz ettiren bir temizlik şirketidir. Firmamız bünyesinde verdiğimiz tüm temizlik hizmetlerinden siz de kolayca yararlanabilirsiniz. İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak, yaşam kalitenizi yükseltecek kaliteli hizmet sunuyor. Ev temizliğinde profesyonel hizmet almak birçok açıdan avantajlıdır. Aslında sizin ev içi emek harcadığınızda çok daha fazlasını verdiğiniz ev temizliği işin uzmanları tarafından yapıldığında size fayda sağlamaktadır.

Evka 2 Ev Temizliği ile Ev Temizliği Fiyatları Uygun Koşullarla Belirlenmektedir

Evka 2 Ev Temizliği

Evka 2 Ev Temizliği

Ev temizliği hizmeti almaya karar verdiğinizde karşınıza farklı seçenekler çıkacaktır.Karşıyaka temizlik şirketi  hizmetlerimizden tam gün ya da yarım gün hizmet seçebilirsiniz. Hangi sıklıklarla hizmeti alacağınızı da tek seferlik, haftalık ya da aylık gibi seçeneklerden de faydalanabilirsiniz. Ev temizliği hizmetini nasıl alacağınızı siz belirliyorsunuz. Yani hangi temizliğin nasıl yapılması gerektiğini belirterek hizmeti alabiliyorsunuz. Ev temizliği fiyatları ne kadar sorusunu seçmiş olduğunuz temizlik detayları belirler. Klasik ev temizliği hizmetinde almış olduğunuz temizlik sürecinde neler yapılacağını tamamen siz belirliyorsunuz.

Evka 2 Ev Temizliği , fiyatları konusunda en uygun fiyat ve avantajlı fırsat seçeneklerini firmamızın hizmetlerinden bulabilirsiniz. Aslında ev temizliği hizmetinde fiyattan çok dikkat dilmesi gereken önemli nokta güvenliktir. İzmir’in en bilinen ve en çok güvenilen temizlik hizmetlerini sunmaktayız.  Avrupa Standartlarındaki hizmet anlayışımız ile verilen hizmetler her detayda kalitelidir. Firmamız sadece hizmet verdiği müşteriler açısından değil bir firma olarak da güvenilir ve başarılı bir firma olmaktadır. 

Eviniz küçük’te olsa büyük de olsa sürekli temizliğe ihtiyaç vardır.Duvarların silinmesi, mobilyaların temizliği ,banyo mutfak ve tuvaletin temizlenmesi gerekmektedir.Temizlik için ev temizliğinde önemli olan hijyen ve sağlığınıza zararlı olmayacak kimyasalların doğru kullanılmasıdır.

Ev temizliği konusunda sıkıntı yaşayan çalışan, veya temizliğe vakit ayıramayanlar için ,biz bu işi tecrübeli personel kadromuz, kaliteli temizlik ürünlerimizle ve gerektiğinde son teknoloji ürünü temizlik makinalarımızla profesyonelce yapıyoruz.Bırakın evinizi, perdenizi, koltuk ve halınızı ,pencere ve camlarınızı biz silelim, yıkama işlemlerini yapalım,temizleyelim size keyfini sürmek kalsın…

Neden Temizlikçi Yerine Bir Temizlik Firmasını Tercih Etmelisiniz ?

Çünkü Temizlikçi Firması :

– Gününde Veya Programlanan Zamanda Gelmez
– İsteklerinizi Yeterince İyi Anlamaz
– Mobilyaları Yeniden Düzenler Ve Eşyaları Yerlerine Koymaz
– Yeterince Hijyenik Temizlemez
– Çok Fazla Masralı Olur
– Eşyalar Kırılabilir Ve Güvencesi Yoktur
– Talimatlara Uymaz Yada Unutur
– Kazalar İçin Sorumluluk Kabul Etmez
– Extra Küçük İşleri Kabul Etmez
– Verilen Tarihte Temizliğe Gelmez Ve Muhatap Olunacak Kimse Yoktur
– Disiplin Yoktur.

Neden Profesyonel Temizlik Firması Tercih Edilir?

Çünkü İşletmelerde ;
– Temizlik İçin Profesyonel Ekip Ve Ekipmanları Vardır
– İş Sorumluluğu Ve Disiplin Vardır
– Talep Edilen Günde Programlanan Zamanda Gelir
– Şikayetler Süratle Değerlendirilir Ve Giderilir
– Temizlik Firması İşi Kontrol Eden Belgeleriyle Takip Eder
– Extra İşlerin Yapılmasında Esneklik Vardır
– Temizlik Personeli 3. Şahıslara Verilebilecek Her Türlü Zarara Karşı Sigortalıdır
– Temizlik Firmasında Sorumluluk Vardır
– Sağlık Ve Güvenlik Kuralları Çerçevesinde Ve Çevre Dostu Ürünleriyle Temizlik Gerçekleştirirken
– Yüzeylerin Zarar Görmemesine Dikkat Eder
– Bütçenize Dosttur.

Pasifik Temizlik kuruluşundan bu yana müşteri memnuniyetini ve güvenirliğini en üst seviyede tutarak gelişimini büyüyerek sürdürmektedir. Sadece temizlik hizmeti vermektedir. İhtisaslaşmanın hizmet kalitesini artırdığı gerçeğinden yola çıkarak hizmet veren Pırlanta Temizlik,profesyonel ekibiyle standartların üzerinde temizlik hizmeti vermektedir.

Yaşadığınız mekanlarda ( Şirket Merkezleri , Ofisler , Bürolar , Alışveriş Merkezleri , Evleriniz v.b. ) günlük temizlik , bakım , parlaklık ve hijyen öngörülür. Bu mekanların mevcut yerleşim düzenini bozmadan ortamın kirlerden arındırılması ve profesyonel eğitimli personellerle mümkün olabileceği için verilecek hizmet , şirketimizin konusunda eğitimli profesyonel bir ekip ile gerçekleştirilir. Bu tür alanlarda sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen temizlik şirketimiz mekanın ihtiyacını göz önünde bulundurarak en modern araç gereçlerle sizlere en iyi temizliği sunmaktadır.

Diğer temizlik şirketi firmalarımızın sitelerinide ziyaret etmek isterseniz aşağıdaki linklerden bakabilirsiniz.

Bizi Takip Edin:

Karşıyaka/İzmir 0232 362 18 58

Telefon
Konum