Evka 3 Ev Temizliği ile İstediğiniz Temizliğe Kavuşun

Evka 3 Ev Temizliği

Evka 3 Ev Temizliği

Evka 3 Ev Temizliği, başta ev temizliği olmak üzere ofis temizliği, hastane temizliği ve dış cephe cam temizliği alanlarında temizlik hizmeti arayanlara gerekli desteği eksiksiz sunan bir firmadır. Deneyimli, adlı sicil kaydı kontrol edilmiş, düzenli eğitimlerden geçen referanslı temizlik profesyonelleri, firmamız çatısı altında evlere hizmet sunuyor. İzmir Temizlik konusunda deneyimli ve işinde uzman bir firma olarak talep doğrultusunda müşterilerin evleri ve işyerleri ile bir araya geliyoruz.

Evka 3 ve İzmr çevresinde hizmet veren firmamızın geleneksel temizlik hizmetlerinden farkı ise yarattığı değerde saklıdır.  Müşteri tarafında, temizlikçi çalıştıranlar özellikle son iki senedir yeni yasal düzenlemeler sebebi ile zorlu bir sürecin parçası olmuştur. Ev hizmetlerinde 10 gün ve daha fazla süreyle temizlik profesyoneli çalıştıranlar aylık sigorta maliyeti ile karşı karşıya kalıyorlar. Karşıyaka temizlik şirketi, bu süreci temizlik profesyoneli olan tecrübeli çalışanlarımız ile sorunsuz, ek maliyetsiz, kişiye özel ve müşteriye uygun bir hizmete dönüştürmektedir. Bu sayede, evlerde veya iş yerlerinde sunulan temizlik hizmeti sırasında, müşterilerin orada olma zorunlulukları da ortadan kalkıyor.

Evka 3 Ev Temizliği Evinizin Yüzünü Değiştiriyor

 

Evka 3 Ev Temizliği

Evka 3 Ev Temizliği

Evka 3 Ev Temizliği fiyatlandırma konusunda da kurulduğu günden bu yana müşterilere en dürüst şekilde yaklaşmaktadır. Temizlik süreci temizlik profesyoneli olan tecrübeli çalışanlarımız ile sorunsuz, ek maliyetsiz, kişiye özel ve müşteriye uygun bir hizmete dönüştürmektedir. Dönemsel olarak değişiklik gösteren veya bulunduğu bölgeye göre farklılık gösteren fiyat sistemi yerine, müşterilere belirli temizlik bedeli fiyatları sunmaktadır.  Firmamız, temizlik hizmeti sunan diğer platformların aksine temizliği belirli bir saat ile sınırlandırmamaktadır. Evlerin büyüklüğüne göre önceden belirlenmiş fiyatlar üzerinden hizmet alan müşterileri bu sayede hem bütçe hem de zamandan tasarruf edebilmektedir.

Kurulduğu günden bu yana birçok müşteriye hizmet veren Evka 3 Ev Temizliği, performansındaki artış sayesinde ile büyümeye devam etmektedir. Ev temizliği hizmeti verdiğimiz tüm müşterilerden 2520olumlu geri dönüşleri dikkate aldığımızda firmamızın müşteri memnuniyeti de oldukça yüksektir. Evka 3’te adını duyuran firmamız İzmir ve çevresinden gelen talepleri de değerlendirerek temizlik hizmetlerini vermeye devam etmektedir. Sizler de ev temizliği konusunda güvenilir bir firma arayışındaysanız bizimle görüşmeden karar vermenizi istemeyiz.

Evka 3 İnşaat Sonrası Temizlik

Mekanlar (ev,ofis,iş merkezi vbg) yeni yapıldığında yada tadilat geçirdiğinde çok ciddi kirlenir bu durumda Temizlik şirketlerinin yardımına mutlaka ihtiyaç duyacaksınız. Daire veya iş yerinizin inşaat ve tadilat sonrası temizliği özen ve dikkat isteyen bir iştir. Mekan gezildikten sonra tarafınıza yapılacak işlemlerle ilgili bir rapor verilecek ve sonrasında temizlik bütçesi oluşturulacaktır. İnşaat sonrası temizlik, tadilat sonrası temizlik, kaba temizlik bu kapsamda sunduğumuz hizmetler arasındadır ve uzman kadromuz, yeni evinizi, işyerinizi temizlemeye hazırdır.

   • İnşaatlarınızdaki büyük çöpler toplanır;
   • radyatörler ve radyatör borularındaki lekeler temizlenir, tozu alınır;
   • cam yüzeyleri, çerçevelerdeki boya, alçı, bant lekeleri kimyasal ve malzemeye zarar vermeyen deterjanla çıkarılır, üzerinden tekrar temizlenir;
   • kapılardaki inşaat lekeleri çıkarılır, gerekirse tekrar temizlenir;
   • tadilat sonrası mobilyaların üzerinde oluşan lekeler temizlenir, tozu alınır;
   • ulaşılması zor yerdeki tozlar vakum yöntemiyle ve buhar makinesiyle temizlenir
   • mermer zeminler, parkeler özel ve sağlığa zararlı olamayan deterjanlarla temizlenir.
   • banyo ve tuvaletler dezenfekte edilir, kullanıma hazır hale getirilir
   • mutfak dolapları, lavabolar, borular, beyaz eşya temizlenir.
   • İnşaat ya da tadilat sonrası oluşan, temizliği zahmet isteyen kaba pislikten eser kalmaz. Kaba pislikten sonra ortaya çıkan ve bir o kadar zor olan toz ve ince pislikleri de temizliyoruz.

  İnşaat sonrası ya da tadilat görmüş mekanların temizliği hem zahmetlidir, hem de bu mekanarın normalden daha etkili malzemelerle temizlenmesi gerekir. Bize başvurarak bu zahmetli işten kurtulursunuz. Uzman kadromuzla yeni işyerinize, evinize hijyen içinde, tekrar temizlik gerektirmeden yerleşebilirsiniz.20

Evka 3 Ofis Temizliği

Temiz ofis, sağlıklı çalışma demektir. Hiç kimse kirli ve pis ofiste çalışmak istemez. Yapılan araştırmalarda temiz olmayan yada yeretli temizliği sağlanamayan ofislerde ki çalışma verimliliğinin %50’lere kadar düştüğü ve hastalıklardan dolayı iş kayıpları yaşandığı belirtilmiştir.

Temizliği yetersiz ofislerde çalışanların evlerine taşıdıkları mikrobik hastalıklar ve enfeksiyonlar yüzünden, evlerde yaşayan diğer aile bireylerinin hastalanma riski çok daha yüğksek olduğu verilerine ulaşılmıştır.

Ofis Temizliğini tecrübeli personel dahilinde, gerek ofis düzeninizi gerekse çalışma ve iş akışına engel olmadan, sağlıklı ve doğru kimyasal ve malzemelerimiz ile doğru bir temizlik hizmeti sunuyoruz

Diğer temizlik şirketi firmalarımızın sitelerinide ziyaret etmek isterseniz aşağıdaki linklerden bakabilirsiniz.

Bizi Takip Edin:

Karşıyaka/İzmir 0232 362 18 58

Telefon
Konum